POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [11.08.2024, 11:18:21] • Kamień Pomorski

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Ewą Dmowską!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Ewą Dmowską!

fot. Organizator

Chcesz poznać tajniki pisarskiego rzemiosła? Zastanawiasz się, skąd autorka czerpie swoje pomysły do książek? W trakcie spotkania Ewa Dmowska opowie o pracy nad swoimi książkami, planach na przyszłość oraz przedstawi szczegóły swojej najnowszej powieści. Będzie również mowa o bajkach, które stworzyła oraz procesie przygotowywania kolejnej książki do wydania.

Kiedy? Poniedziałek, 12 sierpnia
Godzina: 17:00
Gdzie? Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kamieniu Pomorskim

Nie przegap okazji spotkania się z autorką książki "Martwy za dnia", thrillerem chrześcijańskim o walce dobra ze złem. To wydarzenie literackie na pewno Cię zainteresuje!

Do zobaczenia!

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [13.08.2024, 20:36:21] • [IP: 83.23.28.***]

świat się przewrócił do góry nogami :(

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■