POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [31.12.2023, 12:03:31] • Gmina Świerzno

Stuchowo: zwiększy się bezpieczeństwo

Stuchowo: zwiększy się bezpieczeństwo

fot. OSP Stuchowo

Znaczący wpływ na zwiększenie bezpieczeństwa na terenie Stuchowa w gminie Świerzna ma zamontowanie radarowego wyświetlacza prędkości.

Z pewnością nowe urządzenie umożliwi kontrolę prędkości, z jaką poruszają się samochody i pozwoli kierowcom na przepisową jazdę. Zapewni również bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi.

Stuchowo: zwiększy się bezpieczeństwo

fot. OSP Stuchowo

Informacja i zdjęcia pochodzą z FB Sołectwa Stuchowo.

Stuchowo: zwiększy się bezpieczeństwo

fot. OSP Stuchowo

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Magda • Poniedziałek [01.01.2024, 18:41:22] • [IP: 46.205.136.***]

Są to narzędzia które mają pomóc wpłynąć na świadomość kierowców. Tak jak wspomnieliście, każdy ma w aucie prędkościomierz i widzi tylko czy się stosuje?. A tu jadąc szybciej, widząc czerwony komunikat zapewne będzie mu głupio, gdy jeszcze będzie miał za sobą samochód, że w terenie zabudowanym jedzie z taką prędkością. Tak więc, spowalniacze, radary, czy wyświetlacze prędkości, to tylko narzędzia, które mają kierowcy uświadomić że należy zdjąć nogę z gazu. Jestem przekonana że poprawi to bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego jak również mieszkańców Stuchowa.

Gość • Poniedziałek [01.01.2024, 11:55:07] • [IP: 37.47.143.**]

bo niby czemu sie zwiekszy? Przeciz jak ktos zobaczy na wyswietlaczu 60 to co zwolni? Wyrzucone w bloto pieniadze

Gość • Niedziela [31.12.2023, 12:18:54] • [IP: 46.205.140.**]

niby w jaki sposob ?? predkosc ma każdy na liczniku i widzi ile jedzie i jedzie ile chce

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■