POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [30.12.2023, 09:15:07] • Wysoka Kamieńska

Strażacy ochotnicy z Wysokiej Kamieńskiej zakończyli realizację zadania

Strażacy ochotnicy z Wysokiej Kamieńskiej zakończyli realizację zadania

fot. golczewo.pl

Strażacy ochotnicy z Wysokiej Kamieńskiej zakończyli realizację zadania pn.: „ Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych - ”Mały Strażak” - 2023.

W wyniku zadania jednostka została doposażona w sprzęt ochrony osobistej strażaka oraz sprzęt ratowniczy. Realizacja zadania zwiększy bezpieczeństwo strażaków podczas prowadzenia akcji ratowniczo – gaśniczych oraz poprawi skuteczność prowadzonych działań.

Strażacy ochotnicy z Wysokiej Kamieńskiej zakończyli realizację zadania

fot. golczewo.pl

Środki na wymianę bramy garażowej pochodzą z otrzymanej przez OSP dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Ministerstwa Środowiska i Klimatu oraz z budżetu Gminy Golczewo.

Strażacy ochotnicy z Wysokiej Kamieńskiej zakończyli realizację zadania

fot. golczewo.pl

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 22 540,00zł.

golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■