- Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w jednym z ośrodków wypoczynkowych w Dziwnówku dokonał zniszczenia mienia o łącznej wartości 4 tys. zł. Przedstawiono mu już zarzut – potwierdza sierż. Marta Kostur z policji.
Mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego przebywał na wczasach. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie dało wynik ponad 0,6 promila.
Za takie przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
pewnie w jantarze
Ludzie ja po 1, 6 takiego duractwa bym nie narobił. Facet bardzo przetrenowany
A może to krewniak tego ze Śniatowa co upodobał sobie kamery
he he a nie mówiłam, że opisza to na ikamień?
Może go zdenerwował parking w centrum Dziwnówka. Wjazd przez wysoki krawężnik mi oponę załatwił a plamy przy w/w świadczą że byli tacy co miski załatwili. ...
na jakie atrakcje on liczył o tej porze roku?Na pewno się z tym liczył a teraz niech łobuz się wykaże gotówką.Ciekawe czy to też będzie go bawiło ha ha
Chciał się chłop zabawić no i u mu trochę" wyszło", pewno zdenerwował się, że w nadmorskiej miejscowości w której się znalazł jedyną rozrywką dla gości są roboty drogowe. Nerwy mu puściły po powrocie z Dziwnowa bo niepotrzebnie wydał forsę na busa, " podróż do nikąd" tak tłumaczył.
juz nie maja co opisywac na ikamień
Po 0, 6 promila takie numery robić HAHA. Niezły fikołek.
"struże"... dobre panie... dobre
Zdolny jest
dobry ziomus!!ale urwal!!
jak z Gorzowa to jakiś czubek
A skąd Ty wiesz ile dane sanatorium zarabia i na czym? Nie bądź żałosny i nie mów o czymś o czym ewidentnie nie masz pojęcia.
nie wczasowicz to pacjent z sanatorium z Dziwnówka. struże pracujący tam na ochronie nie mają uprawnień i doświadczenia nie poradzili sobie z niepełnosprawnym pijanym kuracjuszem.to wstyd ze takie sanatorium żałuje na ochrone skoro grubą kase zarabia co turnus.
prawdziwy wczasowicz