POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [24.10.2011, 10:20:15] • Międzyzdroje

Nowy sposób na reklamę w autobusach

Nowy sposób na reklamę w autobusach

fot. Organizator

Technologię reklamową do montażu w autobusach komunikacji miejskiej w Świnoujściu opracowała ostatnio firma O.K. Consulting. Dzięki pracy właścicieli – Sebastiana Kruszko i Jana Obryckiego, już wkrótce pasażerowie zobaczą reklamy i informacje na przykuwających wzrok, 22-calowych monitorach full HD, z przyciągającą wzrok żółtą oprawą.

Dodatkową planowaną przez nas innowacją będzie możliwość połączenia tematycznego wyświetlanej treści z tzw. "insertem", czyli troszkę bardziej treściwą ulotką w formie książeczki, umiejscowioną w uchwycie pod monitorem, reklamującą każdego z naszych klientów. Takie połączenie tradycjonalizmu i innowacyjności stwarza olbrzymi potencjał marketingowy, gdyż z jednej strony uwaga odbiorcy przykuwana jest przez multimedialny a zatem atrakcyjny wizualnie spot reklamowy, z drugiej zaś strony odbiorca ma możliwość bliższego zapoznania z wydrukowaną ofertą naszych klientów w domowym zaciszu czy też na słonecznej plaży.

Twórcy systemu są przekonani, że jego budowa nie zatrzyma się na pojazdach obsługujących linię do Międzyzdrojów. Kolejnym etapem rozwoju będzie montaż 5 monitorów w pozostałych autobusach, nie kursujących na linii niemieckiej 529 oraz nie będących Solarisami. Twórcy systemu sami zgłosili się do dyrekcji Komunikacji Autobusowej ze swoim pomysłem. I już dziś określają koszty jakie poniosą Ci, którzy zechcą się zareklamować w ten sposób. Reklamy wyświetlane będą w 10 - minutowym zapętlonym bloku. Cena usług zaczyna się od 99zł za 15s miesięcznie w tym bloku na jednym z monitorów i wraz ze zwiększeniem czasu antenowego i/lub liczby monitorów, na których będą wyświetlane reklamy cena w przeliczeniu na każde 15s maleje. Zachęcając do zainteresowania swoją propozycją czytelników iswinoujscie.pl Kruszko i Obrycki zaznaczyli, że powyższe dane podane do artykułu nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu cywilnego. Ma ona charakter wyłącznie informacyjny."

Dodajmy, że firma nazywa się "O.K. Consulting", O.K. od pierwszych liter nazwisk właścicieli: Jana Obryckiego oraz Sebastiana Kruszko. Jan Obrycki był studentem kierunku "Business Management" na William Rainey Harper College w Illinois. Sebastian Kruszko ukończył studia inżynierskie, kierunek "Informatyka", specjalność "Zintegrowane Mikrosystemy Komputerowe" na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, obecnie na tym samym wydziale studiuje ten sam kierunek na studiach magisterskich, z tym, że specjalność "Systemy Komputerowe i Technologie Mobilne".


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Sobota [11.02.2012, 21:22:01] • [IP: 95.48.97.***]

To ma być pomysł na reklamę proszę was to totalna kicha!!@

Gość • Niedziela [08.01.2012, 19:50:25] • [IP: 87.58.221.***]

reklamy sa dla durniów którzy nie potrafia myśleć!!

Gość • Środa [02.11.2011, 10:50:34] • [IP: 83.3.210.***]

Zwróciłam uwagę właścicielowi na błąd w nazwie - to dla firmy duża antyreklama. Podziękował a byk dalej jest. Gratuluję!!

Gość • Sobota [29.10.2011, 21:50:03] • [IP: 31.63.197.**]

Niesamowite! Tylko dlaczego reklamy w autobusie mają mnie interesować?

Gość • Piątek [28.10.2011, 21:21:00] • [IP: 93.94.188.**]

Na jednej a tablic jest błąd zamiast consulting to napisano consutling-Panowie to trzeba poprawić;)

Gość • Piątek [28.10.2011, 19:08:22] • [IP: 92.42.112.***]

ALE JAJA!! Chciałbym skorzystać, ale w szkole nauczono mnie trochę pisać i czytać. Jeśli firma pragnąca reklamować klienta robi byka podając błędnie swoją nazwę - to ja dziękuję i radzę szybko go poprawić.

Gość • Środa [26.10.2011, 17:26:13] • [IP: 83.23.204.*]

Fantastyczne, nie myślałem że w ten sposób można coś reklamować. Szok. Ale lepiej by mogli wyświetlać filmy w 3D.

Pawlak • Poniedziałek [24.10.2011, 16:33:49] • [IP: 79.187.87.***]

Łot mechanizacja, ameryka panie, myślałem, że to już dawno ktoś wymyślił a tu proszę,

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■