POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [27.03.2023, 21:51:14] • Dziwnów

Piknik patriotyczno - zdrowotny z udziałem żołnierzy z Dziwnowa

Piknik patriotyczno - zdrowotny z udziałem żołnierzy z Dziwnowa

fot. 8.bsap/8.FOW

W Szczecinie odbył się ostatnio piknik pod nazwą "Moja Krew - Moja Ojczyzna. Wzięli w nim udział m.in. żołnierze z 8bsap z Dziwnowa.

W wydarzeniu udział wziął zespół zabezpieczenia medycznego, a także patrol saperski. Jak informuje Marynarka Wojenna na swoim facebooku żołnierze 8 Flotylli Obrony Wybrzeża przygotowali dla uczestników punkt szkoleniowo informacyjny. Żołnierze informowali o tym jak ważne jest oddawanie krwi. Przypominali o tym, że jest bezpieczne i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Przede wszystkim krew może uratować komuś życie! Dodatkowo za każdym razem masz wykonane badanie laboratoryjne, a także przysługuje Ci dzień wolny w pracy, a za oddaną krew dostaniesz słodycze.

Piknik patriotyczno - zdrowotny z udziałem żołnierzy z Dziwnowa

fot. 8.bsap/8.FOW

Mat. oprac. na podstawie FB Marynarki Wojennej

Fot. st. mat Łukasz Grymek/Organizator

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [28.03.2023, 22:23:00] • [IP: 46.169.120.***]

zapraszam Pana Wojewodę do Szpitala w Kamieniu Pomorskim ! który Potrzebuje pieniędzy na remonty i sprzet

Gość • Wtorek [28.03.2023, 19:30:13] • [IP: 5.173.24.**]

Cool

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Silny wiatr, burze i deszcz. Ostrzeżenie meteorologiczne dla mieszkańców Świnoujścia i okolic Zgodnie z prognozami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW), w dniach 16 i 17 września 2025 roku na terenie Świnoujścia oraz pobliskich powiatów spodziewane są gwałtowne zjawiska atmosferyczne, które mogą poważnie wpłynąć na życie mieszkańców. Silny wiatr, obfite opady deszczu oraz burze mogą stanowić zagrożenie, dlatego apelujemy o szczególną czujność i przygotowanie na nadchodzące trudne warunki pogodowe ■ 17 września przerwa w dostawie wody w Kamieniu Pomorskim i na wyspie Chrząszczewskiej Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego oraz wyspy Chrząszczewskiej muszą przygotować się na kilkugodzinną przerwę w dostawie wody. Jak poinformowała firma DERYLAK-BUD, prowadząca przebudowę ulicy Orzeszkowej w Kamieniu Pomorskim, wyłączenie wody jest konieczne ze względu na prace na sieci wodociągowej. Woda zostanie odcięta w środę, 17 września, w godzinach od 8:00 do 12:00. Wyłączenie obejmie ul. Orzeszkowej – od skrzyżowania z ul. Reja aż do mostu (całe osiedle), a także wszystkie miejscowości położone na wyspie Chrząszczewskiej. Firma przeprasza za utrudnienia i apeluje do mieszkańców o wcześniejsze zabezpieczenie niezbędnej ilości wody na czas przerwy ■