POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [10.11.2022, 18:07:32] • Wysoka Kamieńska

Osoba zaginiona

Osoba zaginiona

fot. Policja

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim prowadzi poszukiwania za zaginionym Jackiem Opowiczem.

Jacek Opowicz w dniu 02 czerwca 2016 roku ok. godz. 18.00 wyjechał rowerem typu górskiego koloru fioletowego w kierunku miejscowości Wysoka Kamieńska. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost- 171 cm, waga- 65 kg, budowa ciała szczupła, włosy krótkie, szatyn wpadające w siwe, kolor oczu- piwne, twarz podłużna, uszy przylegające, nos prosty, uzębienie pełne.

W chwili zaginięcia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru ciemnego, spodnie materiałowe koloru ciemnego ( prawdopodobnie brązowe), obuwie sportowe z tworzywa skóropodobnego koloru szarego.

Osoby, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę związaną z ustaleniem miejsca pobytu zaginionego, bądź znane są im okoliczności jego zaginięcia proszone, są o kontakt z Dyżurnym KPP w Kamieniu Pomorskim pod nr 477834511 lub Zespołem Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP w Kamieniu Pomorskim pod nr telefonu 477834530.

Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■