POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [04.07.2022, 21:09:59] • Międzyzdroje

Babilon MMA 30

Babilon MMA 30

fot. Organizator

8 lipca na gali Babilon MMA 30 w pięknych nadmorskich Międzyzdrojach wyłoniony zostanie kolejny mistrz organizacji kierowanej przez Tomasza Babilońskiego i Przemysława Kroka. W najważniejszym pojedynku wieczoru o pas kategorii półciężkiej (do 93 kg) powalczą wychowanek Babilon MMA Łukasz Sudolski i weteran mieszanych sztuk walki Przemysław "The Polish Bear" Mysiała. Organizacja jak zwykle przygotowała dla fanów szereg klasycznych zestawień 50-50, co jest stuprocentową gwarancją wielkich sportowych emocji!

29-letni Łukasz "Pcheła" Sudolski (9-1) stoczył w Babilon MMA aż siedem zwycięskich potyczek, pięć z nich zakończył przed czasem. W ostatniej walce utalentowany zawodnik Berserker's Team Szczecin pokonał niejednogłośnie na punkty słynnego Michała "Wampira" Pasternaka. Pojedynek z Przemysławem Mysiałą będzie równie wielkim wyzwaniem. "Polski Niedźwiedź" ma za sobą kilkanaście lat zawodowej kariery i na światowych arenach wygrał aż 24 walki. Walczył m.in. w Bellatorze, KSW, ACB, Celtic Gladiator oraz FEN. Jego ogromne doświadczenie może się okazać dla Sudolskiego przeszkodą nie do przejścia.

Na prawdziwy hit zapowiada się także starcie dwóch mocno bijących olbrzymów - Marcina "Araba" Kalaty i Marcina Sianosa. Obaj słyną z efektownych walk i ciężkich rąk - nokaut murowany! Wszystkie zestawienia, które kibice zobaczą 8 lipca na gali Babilon MMA 30 w Międzyzdrojach, zostaną ogłoszone na profilach Babilon MMA w mediach społecznościowych oraz na kanałach Partnerów Medialnych.

Karta walk gali Babilon MMA 30 w Międzyzdrojach:
Walka wieczoru o mistrzowski pas wagi półciężkiej (do 93 kg):
5 x 5 min - Łukasz Sudolski vs Przemysław Mysiała

Walka w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min - Marcin "Arab" Kalata vs Marcin Sianos

Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min - Mateusz Rybak vs TBA

Walka w wadze półciężkiej (do 93 kg):
3 x 5 min - Łukasz Kulpa vs Sergiusz Zając

Bilety do nadbycia www.eventim.pl/artist/babilon-mma/

Monika Machniewicz
BABILON PROMOTION


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Andrzej • Wtorek [05.07.2022, 19:03:36] • [IP: 77.253.24.***]

Ja zrobię masaż jak wygra Sianosowi ale ciacho

Ramzes III • Wtorek [05.07.2022, 10:16:04] • [IP: 37.47.155.***]

Kuczyńska wygraj a zrobię Ci masaż

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza 6 października 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 do nowej siedziby, która mieści się na Placu Ratuszowym 1 na wernisaż prac Pani Krystyny Marzec ■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■