POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [03.07.2022, 09:57:08] • zachodniopomorskie

Działacze i sympatycy z Pomorza Zachodniego byli tam Platforma Obywatelska w Radomiu

Działacze i sympatycy z Pomorza Zachodniego byli tam Platforma Obywatelska w Radomiu

fot. Organizator

6000 działaczy z Polski, w tym z Pomorza Zachodniego, przyjechało do Radomia na Konwencję. Donald Tusk powiedział, że dzisiejsze czasy przypominają przypominają mu pod wieloma względami czerwiec 1976 roku w Radomiu.

- Przyjdzie taki moment, że my się na ulicy zorganizujemy – mówił przewodniczący Platformy Obywatelskiej do zebranych działaczy. Donald Tusk stwierdził, że Adam Glapiński jest „nielegalny" i jak Platforma Obywatelska przejmie władzę to on „wyprowadzi z Narodowego Banku Polskiego Adama Glapińskiego" – powiedział Tusk. Jest nas dużo, będzie nas jeszcze więcej. Jesteście gotowi do zwycięstwa ? Ja jestem gotowy – zakończył przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Działacze i sympatycy z Pomorza Zachodniego byli tam Platforma Obywatelska w Radomiu

fot. Organizator

Na Zdjęciu działacze Platformy Obywatelskiej z Pomorza Zachodniego z Olgierdem Geblewiczem, liderem regionu.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ MIĘDZYZDROJE: 4 maja (niedziela) 10:00–16:00 – Pokazy multimedialne „Iskry Niepodległej” (promenada przed molo) ■ Wolin: 4 maja (niedziela) 10:00 – Rozpoczęcie warsztatów 11:00 – Obrzęd ofiarowania 11:00-14:00 – Warsztaty garncarskie 11:00-14:00 Manewry Wojów 11:00-15:00 – Słowiańskie gotowanie dla wszystkich chętnych 13:00 – Wytwarzanie gwizdków drewnianych 14:00 – „Mąka i woda nie ma głoda” – pokaz formowania bochenków chleba 14:00 – 16:00 – Gry i zabawy dla dzieci ■