POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [30.06.2022, 18:21:04] • Międzyzdroje

Kubkarze znowu w akcji! Sezon letni to dla nich prawdziwe żniwa

Kubkarze znowu w akcji! Sezon letni to dla nich prawdziwe żniwa

fot. Czytelnik

Międzyzdroje latem kojarzą się nam głownie z morzem, relaksem i beztroską, jednak niektórym turystom kojarzyć się będą głownie ze straconymi pieniędzmi. Wszystko przez to, że na międzyzdrojskiej promenadzie znów grasują kubkarze.

Gra w trzy kubki nadal przyciąga turystów niczym magnes. Niestety okazuje się, że na nic się zdają apele policji w tej sprawie i urlopowicze dalej dają się nabrać oszustom, którzy kuszą łatwą i wysoką wygraną.

Apelujemy zatem do wszystkich, aby nie dali się wciągnąć w grę w tzw. trzy kubki, gdyż zawsze kończy się ona przegraną i utratą sporej ilości gotówki.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Poniedziałek [04.07.2022, 16:00:53] • [IP: 46.205.149.***]

Jest na nich sposób, wkrótce się przekonamy. Oni z pewnością popełnią błąd.

Gość • Sobota [02.07.2022, 22:13:07] • [IP: 37.225.12.***]

Dlaczego zasłaniacie twarze tych bandytów?! Od lat ta sama ekipa okrada wczasowiczów! Panie Bobek niech pan coś z tym zrobi, a nie udaje, że nic nie wie!! To jest jakaś masakra!!

Gość • Sobota [02.07.2022, 20:53:08] • [IP: 176.221.123.**]

Ludzie sami się dają doić nikt ich nie zmusza do gry.

Gość • Sobota [02.07.2022, 17:32:40] • [IP: 45.141.1.***]

Gdyby 6 razy wpieprzyć im pałami na promenadzie przez prewencję pewnie siniaki by bolały.

Gość • Sobota [02.07.2022, 11:48:32] • [IP: 37.47.154.**]

A co pseudo Policja i Straż Miejska z tym robi... Nic... Jadą radiowozem a ku karze znikają i za chwilę są spowrotem a Mundurowi zamiast po cywilnemu podejść i zatrzymać... Ale po co...

Gość • Piątek [01.07.2022, 20:22:05] • [IP: 5.174.30.***]

POLICJA MA ZDJĘCIA I CO BOI SIĘ A W GOLENIOWIE TYLE MIEJSCA

Gość • Piątek [01.07.2022, 18:50:33] • [IP: 31.0.78.***]

Naiwnych nie sieją, naiwni są wśród nas.

Gość • Piątek [01.07.2022, 12:31:31] • [IP: 83.20.250.***]

40lat później. Kubkarze znowu atakują. 100 lat później : sezon letni rozpoczęty a kubkarze znowu w akcji...

Gość • Piątek [01.07.2022, 11:29:24] • [IP: 83.20.255.**]

Haha, kolo niby wygrał 300, przecież oni nie dają nic wygrać, ch*ju od nich jesteś i nawet tu namawiasz cwelu!

Gość jagódka • Piątek [01.07.2022, 11:23:17] • [IP: 31.0.95.**]

Nie żałuję żadnego z tych, którzy przegrali kasę. Od wielu lat, to samo. Były plakaty, były banery, apele policji, ogłoszenia UM. Nic to nie dało. Chciwi głupcy zawsze się znajdą. Tam nikt nikogo nie zmusza do gry, więc po co policja. Krzyk po policję jest wtedy, gdy portfel pusty.

Gość • Piątek [01.07.2022, 09:10:13] • [IP: 91.233.18.***]

Zięciunio kilka lat temu udał hojraka. Dzień wcześniej opowiadaliśmy jak przy nas facet przegrał pieniądze, ostrzegaliśmy...tak, tak przytakiwał. Na drugi dzień nikomu nie mówiąc poszedł zagrać z myślą, że on się nie da ograć! No i cwaniaczek. ..przegrał chyba 800 zł! ale mu było głupio, chodził struty, nie mógł odżałować swojej głupoty.

Gość • Piątek [01.07.2022, 07:21:07] • [IP: 83.20.248.**]

Panowie od kubków -- jesteście żywym dowodem i potwierdzeniem, że urzędnicy w tym tzw gminni w mundurkach są TYLKO od INWILIGACJI osób niewygodnych urzędowi i prywatnie niewygodnym dla samych urzędników -- a gdy przychodzi do REALNYCH dzialań - TO ZEERO - ba a nawet DWA ZERA !! i co poniektórzy to emerytowani policjanci ?? na dobrej pensji podatnika ??

Między • Piątek [01.07.2022, 07:00:53] • [IP: 37.47.172.***]

Naiwniacy niech grają. Jak głupi chce się szybciej wzbogacić byle nie pracą to niech gra.

Gość • Czwartek [30.06.2022, 23:34:05] • [IP: 46.215.192.***]

Ostatnio byłem w Międzyzdrojach no i wygrałem 300 złotych, namawiali aby grać dalej ale wiedziałem że mnie już skroją, więc odmówiłem a 3 stówki zostały w kieszeni...🐣🐞

Gość • Czwartek [30.06.2022, 22:39:50] • [IP: 37.47.157.**]

Przecież w tej wsi nie ma Policji a oni grają od lat i ciągle te same ryje, że ludzie jeszcze są tacy nie ogarnięci? Kto ich tu przywozi do tego słynnego kurortu.

Gość • Czwartek [30.06.2022, 21:54:31] • [IP: 83.20.254.***]

Ble ble kubkarze kretynow nie brakuje skoro ludzie w to graja !

Gość • Czwartek [30.06.2022, 21:37:42] • [IP: 46.89.13.*]

Kubkarze? 🤔 to ci co 💩 na plaży?

Gość • Czwartek [30.06.2022, 21:19:08] • [IP: 78.10.204.*]

Zeby to miało coś wspólnego z uczci grą to jeszcze bym zrozumiał, ale to czyste oszustwo nikt oprócz nich nie wygrywa, a oszukiwanie np starszych ludzi co nieraz widziałem to już szczyt szczytów.

Gość • Czwartek [30.06.2022, 21:08:33] • [IP: 5.173.25.**]

Czy ktos tych ludzi siłą zmusza do gry ? Po co bicie piany ?Na własne życzenie grają i przegrywają, tych co w to wchodzą bym karał mandatami i pałą lał.

Gość • Czwartek [30.06.2022, 20:51:14] • [IP: 94.254.234.**]

I wnuk Henia

Gość • Czwartek [30.06.2022, 20:48:54] • [IP: 46.205.146.**]

To wysłannik PiSu i guzik mu zrobicie. Ma ochronny parasol.

Gość • Czwartek [30.06.2022, 20:14:27] • [IP: 89.151.37.**]

Ile można masakra a tego osilka na zdjęciu to z kilometra widać na obcince haha mordy te same co rok żenada ludzie to głupcy

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Jana Kochanowskiego w Międzyzdrojach serdecznie zaprasza 6 października 2022 r. (czwartek) o godz. 18:00 do nowej siedziby, która mieści się na Placu Ratuszowym 1 na wernisaż prac Pani Krystyny Marzec ■ Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022 2 Października 2022 roku, w niedzielę, odbędzie się kolejny turniej pn. „Cykl turniejów o puchar KS Prawobrzeże Świnoujście 2022” Uczestnikami rozgrywek będą dzieci zrzeszone w następujących klubach: Akademia Baltica Świnoujście, Ina Goleniów, Gryf Kamień Pomorski, Czarni Szczecin oraz gospodarz – Klub Sportowy Prawobrzeże Świnoujście. To wydarzenie sportowe odbędzie się na Boisku im. Tadeusza Kaczmarka w Świnoujściu - Warszów przy ul. Białoruskiej 4. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy! ■ Jednostka OSP Jarszewo została wezwana na obwodnicę Kamienia Pomorskiego. Tam znajdował się samochód, który wypadł z drogi. Kierowca nie doznał obrażeń. - Zdarzenie 54/2022 22.09.2022r., godzina 06:48 zostaliśmy zadysponowani na obwodnicę Kamienia Pomorskiego nieopodal miejscowości Rzewnowo, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen wyjeżdżając z zakrętu, wypadł z drogi i wpadł do rowu. Na całe szczęście nikomu nic się nie stało - dowiadujemy się z FB ■ W dniu 16.09.2022r. W okolicach Rossmana W Kamieniu Pomorskim zagubiono kluczyki do samochodu volkswagen golf. Telefon kontaktowy: 506872531 ■ Dnia 25.09.2022 pojawi się odcinek telewizyjny na Polsacie z udziałem panny młodej, która pochodzi z Chodzieży a Pan młody pochodzący z Kamienia Pomorskiego. Odcinek był nagrywany w Chodzieży i okolicach. Program nazywa się "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" - niedziela 25.09.2022 o godz 17:45. W odcinku będzie ukazany piękny różowy bus stojący na płycie rynku, w którym odbywała się metamorfoza Panny młodej ■