POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [22.08.2011, 07:53:33] • Kamień Pomorski

Szukamy największej dziury. Zrób zdjęcie i wyślij je do nas!

Szukamy największej dziury. Zrób zdjęcie i wyślij je do nas!

fot. Adam Strukowicz

O dziurach i wyrwach w ulicach można by wydać album fotograficzny. Gdy drogowcy załatają jedną, w innym miejscu tworzą się następne. Problem narasta, bo ulic się nie modernizuje, lecz tymczasowo naprawia. Jeśli wpadłeś w wyrwę jezdni lub wiesz gdzie jest niebezpieczna dziura, zrób zdjęcie i wyślij do nas!

Tymczasem podpowiadamy drogowcom, że natychmiastowej naprawy wymaga ulica Słowackiego w Dziwnowie. Także ulica Żeromskiego w Kamieniu Pomorskim potrzebuje odrobiny asfaltu.

- Kamień Pomorski pod względem infrastruktury drogowej jest jednym z najbardziej zaniedbanych miast. Jeżeli nie zacznie się modernizować ulic to wkrótce będzie można się tu poruszać tylko traktorem – uważa pan Stanisław.

Jeśli ulica, którą każdego dnia jeździsz jest dziurawa jak ser szwajcarski , zrób zdjęcie i prześlij na nasz adres: kontakt@iikamien.pl. Zdjęcia największych ubytków opublikujemy na portalu iikamien.pl.


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-31 z 31

Gość • Niedziela [04.09.2011, 23:21:27] • [IP: 188.147.127.**]

UWAGA !! Dziura na chodniku, ul.Konopnicka przy posesji ogrodnictwa/chyba studzienka/zmiescii sie nozka dziecka !!

Gość • Środa [24.08.2011, 11:09:37] • [IP: 83.10.252.**]

Nie ma problemu, zrobię cały album ubytków w nawierzchni i dziur, ale co to da? 'MARINA' jest nam bardziej potrzebna bo przecież każdy ma jacht. Wstyd! Uciekam z tego zadupia jak tylko ukończę gimnazjum.

Gość • Wtorek [23.08.2011, 14:39:58] • [IP: 83.25.122.***]

hehe mój aparat nie da rady objąć całego Kamienia Pomorskiego. ...:)

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 23:25:27] • [IP: 83.21.241.***]

Najwięcej dziur na jednej z dwóch dróg ma Dziwnów. Najmniej dziur na jednej z dwóch dróg ma Dziwnów. Na wszystkich drogach Kamienia jest najwięcej dziur. Mieszkańcy Kamienia mają trzy żaglówki i wszyscy jak jeden mąż chętnie zaciągną dwudziestoletni kredyt na marinę by cała zmotoryzowana Polska nie miała jak dojechać by te cuda móc podziwiać. Powtarzam. Kamieńscy podatnicy mają samochody nie jachty. Potrzebujemy (za nasze pieniądze) normalnych ulic i parkingów - nie przystani (za nasze pieniądze) dla nowobogackich... Panie Burmistrzu i Szacowna Rado Pedagogiczna.

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 22:49:42] • [IP: 83.23.24.***]

najwięcej dziur na drodze ma dziwnów!!

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 21:42:03] • [IP: 178.181.74.**]

ulica Szczecińska ma ograniczniki prędkości więc dużo samochodów woli jeżdzić Konopniką, która ma co raz więcej dziur i ubytków że szkoda słów. Zróbcie coś z tym bo nie ma jak tych dziur ominą gdy stoją ciagiem samochody.

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 21:38:47] • [IP: 188.146.155.**]

Na rondzie w Kamieniu robi sie co raz większa wyrwa, a przecież nie tak dawno było robione rondo. No cóż, pewno na gwranci jeszcze droga ale po co to my zapłacimy.

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 21:36:06] • [IP: 46.112.86.*]

Co wybory jest to samo, każdy z burmistrzów od kilkunastu lat obiecuje wymienić nawierzchnię w całym mieście i do dnia dzisiejszego raczej wielka pustka. Może UMiG będzie dopłacała do corocznej zmiany zawieszenia w samoc

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 20:44:09] • [IP: 31.63.225.**]

Przecież wszyscy wiedzą że w Kamieniu wszystkie ulice mają dziury poza dwoma-Szczecińską i Długosza.Ale władze wybudują marine i mieszkańcy będą mogli zamienić samochody na kajaki.A dziury powikszyć i znich zrobić oczka wodne, będzie atrakcja dla turystów.

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 20:30:34] • [IP: 83.21.229.***]

"Jeżeli nie zacznie się modernizować ulic..." Musimy najpierw spłacić fanaberię dla nielicznych (marina)...

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 20:27:31] • [IP: 83.25.113.**]

kamień pom. to jedna wielka dziura dotyczy to nawierzchni ulic jak też" niby powiatu pożal się Boze"

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 20:25:13] • [IP: 83.21.76.***]

Z całą pewnością dziura, a nawet dziury za na trasie Kłęby - Przybiernów wygrają i może wtedu ktoś pomyśli o kierowcach którzy codziennie tą drogą muszą przejeżdzać.

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 19:18:38] • [IP: 79.191.69.***]

polecam trase turystyczną na przybiernów. ..przed golczewem miejscami brak asfaltu! dramat!

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 17:12:54] • [IP: 83.21.73.**]

zapraszam na Przybiernów

ZX-R ;D • Poniedziałek [22.08.2011, 15:29:20] • [IP: 83.25.130.***]

polecam Dziwnów tam jest lepiej niż w serze szwajcarskim ;D

Rysio • Poniedziałek [22.08.2011, 13:41:28] • [IP: 83.7.25.**]

jaka ładna kostka się odkrywa wystarczy zerwać i lalka droga

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 12:59:52] • [IP: 86.47.225.**]

jak ktoś sfotografuje Kamień z lotu ptaka to wygra. Gdzie jest niby większa dziura?

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 11:53:45] • [IP: 83.16.230.***]

ale bezsens

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 11:46:05] • [IP: 83.8.240.***]

Opublikujecie zdjęcia i co później? Pamiątkowy kamień w tym miejscu czy specjalne, kolorowe oznaczenie dziury? :D

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 11:26:17] • [IP: 178.42.185.**]

Przejedźcie się do Golczewa z Kamienia i Z Golczewa do Przybiernowa, za Kłębami czeka na was druga Ukraina.

Jareczek • Poniedziałek [22.08.2011, 11:16:25] • [IP: 83.23.198.**]

Do Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 11:07] Pytałem jakim kraju spowalnia się ruch dziurami w drodze, a Polska to nie kraj, to czarna duża dziura w Europie:)))) Pozdrawiam:)

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 11:07:07] • [IP: 83.21.215.**]

Do Jareczek • Poniedziałek [22.08.2011, 10:18]" P.S Napisz w jakim kraju spowalnia się ruch dziurami w drodze:)" W Polsce! Może nieświadomie ale jak widać nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Na szczecina mamy nową gładką drogę i od razu wypadki, jeden za drugim.

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 10:22:10] • [IP: 83.25.161.***]

Dziura w całym.

Jareczek • Poniedziałek [22.08.2011, 10:18:46] • [IP: 83.23.198.**]

Do Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 09:44] Czy uważasz, że omijanie dziur jest bezpieczne? Albo jestem użytkownikiem drogi i mam zwracać uwagę na przepisy ruchu drogowego np znaki zakazu, nakazu, przejścia dla pieszych itd, albo mam wyszukiwać dziur w drogach. Sam przecież piszesz że na drodze trzeba uważać na wszystko i wszystkich. P.S Napisz w jakim kraju spowalnia się ruch dziurami w drodze:)

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 10:18:27] • [IP: 95.41.75.***]

czy można przesyłać zdjęcia miast z lotu ptaka :D ??

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 10:01:43] • [IP: 83.168.86.**]

można nagrać film ? trasa kamień - golczewo ?

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 09:44:26] • [IP: 95.40.176.*]

Szukacie dziury w całym.Te zagłębienia w jezdni to jedyny skuteczny sposób na spowolnienie ruchu i zmuszenie do jazdy z przepisową prędkością 50 km/h.Gdy oszołom wpadnie w taką dziurę to dopiero dociera do niego, że na drodze trzeba uważać na wszystko i wszystkich.

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 09:25:11] • [IP: 213.241.14.**]

Bardzo dobry pomysł z fotografowaniem dziur w drogach, których w powiecie kamieńskim jak grzybów po deszczu, jedną omijasz, a w drugą wjeżdżasz. Koła można pourywać, wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd dla instytucji odpowiedzialnych za stan dróg.

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 09:20:49] • [IP: 83.21.158.***]

proszę do DZIWNOWA tam dziur nie brakuje

Jareczek • Poniedziałek [22.08.2011, 09:11:34] • [IP: 83.23.198.**]

Jak zacznę robić fotki, to wam GB braknie:)

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 08:32:20] • [IP: 83.13.154.**]

Tylko nie róbcie zdjęć jak Pan Adam Strukowicz, bo może nie mieć pecha. Na szczęście kierowca tego samochodu zachował zimną krew i nie rozjechał Pana Adama;-)

Oglądasz 1-31 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■