POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [20.08.2011, 10:21:15] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Kamil Bednarek zaśpiewał dla swoich fanów. Zobacz film!

Międzyzdroje: Kamil Bednarek zaśpiewał dla swoich fanów. Zobacz film!

fot. Wojtek Basałygo

Największą atrakcją piątkowego wieczoru w międzyzdrojskim amfiteatrze był koncert zespołu Star Guard Muffin i Kamila Bednarka. Chwilę przed nimi zagrał koszaliński zespół RAGGAFAYA. Reggae rozbrzmiewało dla wszystkich miłośników pozytywnych brzmień.



Fani reggae, którzy nie przyjechali na koncert Star Guard Muffin niech żałują. Mimo chłodnej pory ze sceny rozlała się spora dawka miłości. Zespół zagrał kawałki, które znajdą się na płycie długogrającej, której premiera jest wstępnie planowana na pierwszą połowę 2012 roku.


komentarzy: 43, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 43

Gość • Poniedziałek [29.08.2011, 22:24:13] • [IP: 193.203.208.***]

Byłam na Ich koncercie było super mam nadzieje że SGM I Kamil Bednarek będą podróżowali po całej Polsce, wraz z RaggaFaya.

Gość • Niedziela [28.08.2011, 12:46:13] • [IP: 83.23.241.***]

TIESTO rządzi>!!

Gość • Czwartek [25.08.2011, 22:31:09] • [IP: 77.114.151.**]

No chyba nie RAGGAFAYA też była fajna ale to BEDNAREK zrobił większe wrażenie niż oni...

Gość • Środa [24.08.2011, 16:27:37] • [IP: 31.63.201.***]

kocham go :***

Gość • Wtorek [23.08.2011, 11:45:28] • [IP: 83.21.31.***]

Moim zdaniem to RAGGAFAYA jest lepsza od Kamila :)

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 16:19:44] • [IP: 83.11.73.***]

Bednarek jest OK :] ma świetny głos

36942167 • Poniedziałek [22.08.2011, 15:33:52] • [IP: 83.21.17.**]

kurde, szkoda, że do świnoujścia też nie pojechałam, a w Międzyzdrojach było mega-bosko. Paulina

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 12:54:05] • [IP: 83.3.70.*]

gdzie on tam się nadaje z tymi dredami ha ha do tarcia chrzanu

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 09:12:51] • [IP: 83.8.0.**]

WSZYSCY ŁAPY W GÓRE CO ICH STARZY MAJĄ FURE !!

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 08:10:11] • [IP: 83.16.234.**]

Do wszystkich niezadowolonych Ćwoków.Żal co ?

Gość • Poniedziałek [22.08.2011, 01:47:03] • [IP: 195.117.222.*]

RAGGAFAYA WYMIATA ALE MOIM ZDANIEM KAMIL JEST LEPSZY. :)

Gość • Niedziela [21.08.2011, 20:59:52] • [IP: 95.40.228.***]

ci co krytykują, to chyb zazdroszczą, że młody ma jakiś plan na życie.

ZX-R ;D • Niedziela [21.08.2011, 19:01:48] • [IP: 79.184.176.***]

pała i tyle, szkoda ze mnie nie było miał by swoje 60sekund;D

Gość • Niedziela [21.08.2011, 14:46:59] • [IP: 83.21.208.***]

lansujecie się jakimś Bednarkiem żal i tyle

Gość • Niedziela [21.08.2011, 14:28:37] • [IP: 212.160.162.**]

Dziękuję za poprawienie nazwy zespołu :)

Gość • Niedziela [21.08.2011, 11:14:28] • [IP: 83.21.241.**]

heheheh fajnie tak poczytać tych milszych i tych pesymistycznych :-) polecam dla czytających książkę secret a dla oglądających film naprawde polecam :-) może wasze poglądy się zmienią

Gość • Niedziela [21.08.2011, 11:10:10] • [IP: 88.77.68.**]

kamil jest sprzedany i tyle :)

pazdzioch • Niedziela [21.08.2011, 10:37:24] • [IP: 91.94.231.***]

przepraszam ceny w swinoujsciu 15 zl hehe

Gość • Niedziela [21.08.2011, 09:55:22] • [IP: 83.25.45.***]

To sobie tam siedź i nie wracaj.

Matt B. • Niedziela [21.08.2011, 00:41:29] • [IP: 78.147.5.**]

Co tu się dzieje pod moją nieobecność? Mają szczęście, że jestem w Anglii.

Paulina • Sobota [20.08.2011, 21:05:32] • [IP: 83.21.45.***]

Było #$%^ pozdrawiam fanów Paulina.

gosia miedzyzdroje • Sobota [20.08.2011, 20:30:13] • [IP: 31.63.223.***]

a mi sie podobało jest extra chlopak i moglabym go sluchac caly czas

pazdzioch • Sobota [20.08.2011, 19:20:02] • [IP: 91.94.175.***]

w miedzytzdrojach bilety po 35 w swinoujsciu 25 gosc spiewa normalnie a sie podniecacie jakby byl gwiazda na miare michaela jacksona

Gość • Sobota [20.08.2011, 19:04:01] • [IP: 79.173.19.***]

Klasa sama w sobie! Odnoszę wrażenie,  że garnitur reggae zaczyna być dla SGM za ciasny. Zaczynam rozumieć, że ich nie można klasyfikować i zamknąć w jakiejś wąskiej" grupie rekonstrukcyjnej". To jest muzyka jednak nie dla każdego (również nie dla każdego fana reggae), zwyczajnie to muza dla bardziej wymagających i wysublimowanych uszu. SGM TRZYMAJCIE KURS!!

Gość • Sobota [20.08.2011, 19:00:24] • [IP: 79.173.19.***]

Podziwiam Bednara i chłopaków. Są naprawdę niesamowici w tym co robią. Podziwiam też ludzi, którzy czują muzykę i wiedzą, że oto dzieje się historia. Szkoda, że część Polaków jest tak nieogarnięta i nie widzi, że dzieje się coś wielkiego i niepowtarzalnego w polskiej muzyce. SGM z fanami robią dla Polski i Polaków więcej niż wszyscy decydenci. Wielki szacun dla ludzi!

Oglądasz 1-25 z 43
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■