POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [07.08.2021, 16:23:13] • Międzywodzie

Całe Międzywodzie bez wody? Sołectwo informuje: Awaria jest poważna!

Całe Międzywodzie bez wody? Sołectwo informuje: Awaria jest poważna!

fot. Fotolia.com

Niepokojące informacje napłynęły z Międzywodzia. Jak poinformowało tamtejsze sołectwo w całej miejscowości nie ma wody. Wszystko przez poważną awarię wodociągu na ulicach Skrajna i Westerplatte.

Na tę chwilę nie wiadomo, ile potrwają utrudnienia.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Niedziela [08.08.2021, 12:59:46] • [IP: 83.11.2.**]

ale mi wielka awaria hehehe.. odłączyć kwartał i po sprawie

Gość • Sobota [07.08.2021, 21:21:38] • [IP: 83.21.110.**]

Postacie sobie więcej wieżowców to będziecie jak Manchatan

Gość • Sobota [07.08.2021, 19:26:16] • [IP: 83.23.193.***]

Ręcznik, mydło i do morza

Gość • Sobota [07.08.2021, 18:35:48] • [IP: 37.248.153.**]

A co to za awaria, że nie można odłączyć kwartał i naprawiać bez odłączenie całej miejscewosci? Czyżby zasuw nie bylo na sieci?

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Prognozowane są opady śniegu z deszczem oraz śniegu powodujące gołoledź. Po przejściu opadów wystąpią oblodzenia na nawierzchniach dróg i chodnikach. Temperatura spadnie do 0°C i poniżej z uwagi na napływ arktycznych mas powietrza z północy. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 09:00 w dniu 14.02.2026. Możliwe utrudnienia komunikacyjne oraz bardzo śliskie powierzchnie ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■