POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [26.07.2021, 22:43:43] • Gmina Golczewo

Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Golczewo

Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Golczewo

fot. golczewo.pl

Rusza inwestycja polegająca na budowie sieci wodociągowej Mechowo – Gacko. Wykonawcą zadania została firma Starkan z siedzibą w Stargardzie. W ramach projektu wybudowana zostanie sieć wodociągowa o długości 1316,9 m i średnicy 110 PE, osiem przyłączy oraz cztery hydranty, a wartość robót budowlanych wynosi 328 373,10 zł brutto.

Budowa sieci wodociągowej Mechowo – Gacko, to długo wyczekiwane zadanie, pozwalające na doprowadzenie wody mieszkańcom Gacka. Inwestycja przyczyni się do poprawy jakości życia mieszkańców oraz wpłynie na bezpieczeństwo przeciwpożarowe - mówi Maciej Zieliński.

Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Golczewo

fot. golczewo.pl

Inwestycja pn. „Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Mechowo-Gacko gm. Golczewo” zostanie zrealizowana w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

63,63% wartości netto projektu współfinansowana będzie ze środków Unii Europejskiej. Prace rozpoczną się w październiku i potrwają do końca listopada.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■