POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [10.07.2021, 08:24:42] • Świerzno

Strażacy uczyli się obsługiwać nową drabinę mechaniczną

Strażacy uczyli się obsługiwać nową drabinę mechaniczną

fot. OSP Świerzno

W wielu interwencjach drabina mechaniczna jest dla strażaków po prostu niezbędna. Bardzo ważna jest zatem prawidłowa jej obsługa.

W czwartek, 8 lipca odbyło się szkolenie z obsługi nowej drabiny mechanicznej strażaków - ochotników ze Świerzna. Tym razem swoje kwalifikacje podnosili kierowcy. Jak informuje OSP Świerzno, szkolenie przeprowadziła firma Fire-Max z Poznania.

Strażacy uczyli się obsługiwać nową drabinę mechaniczną

fot. OSP Świerzno

źródło: www.ikamien.plźródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Au • Niedziela [11.07.2021, 12:03:07] • [IP: 68.235.61.***]

Ale paliwka bendzie

Gość • Sobota [10.07.2021, 15:36:28] • [IP: 5.173.208.**]

Moja drabina długa. Takie info.

Gość • Sobota [10.07.2021, 12:22:15] • [IP: 83.23.141.***]

Ale NIUSSS..Bez Newsa dzień stracony. Normalnie pracują za pieniądze.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■