POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [04.07.2021, 08:02:45] • Powiat Kamieński

Strażacy z OSP Kołczewo w akcji! Usuwali skutki silnego wiatru

Strażacy z OSP Kołczewo w akcji! Usuwali skutki silnego wiatru

fot. OSP Kołczewo

Po ostatnich zawirowaniach pogodowych strażacy mieli pełne ręce roboty. Wyjeżdżali przede wszystkim do powalonych przez wiatr drzew.

W środę, 30 czerwca strażacy ochotnicy z Kołczewa zostali wezwani do miejscowości Parłówko. Tam na skutek gwałtownego wiatru połamane drzewa pochyliły się nad jezdnią.

W działaniach wzięli udział także strażacy z JRG Kamień Pomorski, policja oraz GDDKiA.

Strażacy z OSP Kołczewo w akcji! Usuwali skutki silnego wiatru

fot. OSP Kołczewo

W czwartek, 1 lipca strażacy ponownie zostali wezwani do drzewa, które częściowo spadło na drogę w Wisełce.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Prognozowany jest spadek temperatury powietrza do około -3 st. C, lokalnie do około -5 st. C, przy gruncie do -7 st. C. Ostrzeżenia będą ważne do godziny 8 w piątek. W części kraju na drogach i chodnikach zrobi się ślisko ■