POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [23.05.2021, 22:53:05] • Gmina Wolin

Trzy pojazdy zderzyły się w Płocinie koło Wolina

Trzy pojazdy zderzyły się w Płocinie koło Wolina

fot. Andrzej Ryfczyński

Piękne popołudnie w niedziele zakończyło się “szczęśliwą jazdą kierowców na lawecie”.

Przed godziną 18.00 w Płocinie koło Wolina, na trójce doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych i jednego pojazdu ciężarowego. Wszystkie pojazdy jechały z górki w Płocinie w stronę Wolina. W tym miejscu jest ograniczenie prędkości do 70 km/h.

Trzy pojazdy zderzyły się w Płocinie koło Wolina

fot. Andrzej Ryfczyński

Przed skrzyżowaniem nagle zaczął hamować ciemny citroen, na którego tył najechał tir. Samochód osobowy w wyniku najechania na jego tył, uderzył przednim prawym błotnikiem w barierkę.

Trzy pojazdy zderzyły się w Płocinie koło Wolina

fot. Andrzej Ryfczyński

Za ciężarowym samochodem jechała skoda. Ponieważ kierowca tira, był zaskoczony zachowaniem kierowcy osobówki, by uniknąć staranowania, hamował gwałtownie. I tak jak w dominie - na tira wjechała osobówka.
Pewnie by nie doszło to tej kraksy, gdyby kierowcy zachowali większy dystans.

Trzy pojazdy zderzyły się w Płocinie koło Wolina

fot. Andrzej Ryfczyński

Z informacji od służb na miejscu tego zdarzenie nasz reporter dowiedział się, że nic poważnego się nie stało. Były wszystkie służby ratownicze. Tir miał małe uszkodzenie, pojechał dalej. Natomiast kierowcy osobówek “pojechali na lawetach”.

Trzy pojazdy zderzyły się w Płocinie koło Wolina

fot. Andrzej Ryfczyński

A.R.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Piątek [25.06.2021, 19:59:18] • [IP: 31.1.243.**]

Gość • Poniedziałek [24.05.2021, 11:04:09] • [IP: 31.0.61.**]...Tak stukniętego pustaka to rzadko się spotyka" hamował bez powodu". ..Przecież mógł wyprzedzać prawą stroną a nie jechać na zderzaku, albo rowem byłoby bezpieczniej...Dlaczego takie durnie jeżdżą samochodami?🐲

Gość • Niedziela [13.06.2021, 11:37:15] • [IP: 37.47.189.***]

tam stał kiedyś radar i był względny spokój

Gość • Wtorek [25.05.2021, 09:29:44] • [IP: 80.94.24.***]

Witamy turystów :)

Gość • Wtorek [25.05.2021, 09:18:55] • [IP: 178.238.247.***]

Prawdziwe blaszanki.

Gość • Poniedziałek [24.05.2021, 11:04:09] • [IP: 31.0.61.**]

Tak to jest jak się hamuje na prostej drodze bez powodu.. ..

Gość • Poniedziałek [24.05.2021, 10:27:37] • [IP: 37.47.187.***]

Tam to wyścigi się odbywają, wolna amerykanka, a Policja, brak.

Gość • Poniedziałek [24.05.2021, 08:12:40] • [IP: 5.173.141.***]

Zrobiłem w życiu setki tys km i z własnej winy nie miałem takiej sytuacji. Nie jeżdżę komuś na zderzaku a jeśli była taka sytuacja ze względu na warunki na jezdni to noga jest wtedy na hamulcu.

Gość • Niedziela [23.05.2021, 23:27:39] • [IP: 31.0.51.**]

Zaczyna się sezon, i niedzielne powroty

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Czwartek, 12 czerwca 2025 roku, godz. 19:00 Koncert upamiętniający stulecie parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Kamieniu Pomorskim Wstęp wolny Wykonawcy: Meksykański Chór Kameralny "Staccato" Marco Antonio Ugalde – dyrygent W programie muzyka kompozytorów meksykańskich i południowo amerykańskich XX i XXI wieku. Zielinski Singers – USA Richard Zielinski – dyrygent W programie utwory współczesnych kompozytorów amerykańskich i negro spirituals ■