POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [03.04.2021, 09:04:23] • Międzyzdroje

Wyciek gazu w mieszkaniu przy ulicy Książąt Pomorskich w Międzyzdrojach

Wyciek gazu w mieszkaniu przy ulicy Książąt Pomorskich w Międzyzdrojach

fot. OSP Międzyzdroje

Do wycieku gazu z butli doszło w jednym z mieszkań przy ulicy Książąt Pomorskich w Międzyzdrojach. Na miejsce wezwano strażaków. Do działań zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej. Na miejscu pojawiła się straż pożarna z OSP Lubin, PSP Międzyzdroje oraz OSP Międzyzdroje.

- W butli przy kuchence uszkodzony był reduktor. Butla została przez strażaków odkręcona. Strażacy przewietrzyli pomieszczenia i sprawdzili je detektorem na obecność metanu. Zagrożenia nie stwierdzono - informuje straż pożarna w Kamieniu Pomorskim.

Wyciek gazu w mieszkaniu przy ulicy Książąt Pomorskich w Międzyzdrojach

fot. OSP Międzyzdroje

Do zdarzenia doszło w piątek, 2 kwietnia przed godziną 11:00.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Sobota [03.04.2021, 11:42:49] • [IP: 5.173.132.*]

Metan w butli serio??

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Prognozowane są opady śniegu z deszczem oraz śniegu powodujące gołoledź. Po przejściu opadów wystąpią oblodzenia na nawierzchniach dróg i chodnikach. Temperatura spadnie do 0°C i poniżej z uwagi na napływ arktycznych mas powietrza z północy. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 09:00 w dniu 14.02.2026. Możliwe utrudnienia komunikacyjne oraz bardzo śliskie powierzchnie ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■