POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [28.11.2020, 14:39:05] • Golczewo

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu „Źródełko”

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu „Źródełko”

fot. Organizator

25 Listopada dzieci z naszego przedszkola oraz klas zerowych obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.Po raz pierwszy ze względu na zalecenia epidemiologiczne dzieci nie mogły przynieść misiów do przedszkola.

Mimo to dzień ten upłynął w bardzo radosnej, pełnej zabawy atmosferze. Wychowawczynie poszczególnych grup przygotowały wiele atrakcji. Były zabawy ruchowe i taneczne, prace plastyczne, konkursy, a także słodkie, misiowe smakołyki. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet powierzyć swoje sekrety. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

Zdjęcia: szkola.golczewo.pl/galeria/mis2020.dhtml

Źródło ZSP Golczewo


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście – tunel przejezdny. Pożar samochodu przy wyjeździe z tunelu w Świnoujściu wybuchł o godz. 6.10 i został opanowany. Po uprzątnięciu miejsca zdarzenia tunel został w pełni otwarty dla ruchu o godz. 7.35 ■