POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [12.11.2020, 11:48:43] • Wapnica

Chryzantem z „Wapnicy”

Chryzantem z „Wapnicy”

fot. Organizator

Jesienną, mglistą aurę w sołectwach gminy Międzyzdroje ubarwiło 300 chryzantem. Te doniczkowe kwiaty były nieodpłatnie rozdawane w Wapnicy w dniu 10.11.2020 każdemu chętnemu.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Chryzantemy zostały pozyskane w ramach pomocy ogrodnikom od ARIMR przez Sołtys Wapnicy Katarzynę Auguścik i Przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich ,,Wiklina'' Beatę Klawa. Ale to nie koniec bo dziś tzn. 12.11.2020 następna partia zostanie dostarczona do Wapnicy.

Katarzyna Auguścik
Sołtys Wapnicy


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [13.11.2020, 15:36:28] • [IP: 46.204.5.**]

Brak komunikatu wcześniejszego w internecie.

Gość • Czwartek [12.11.2020, 14:17:48] • [IP: 37.248.213.***]

BRAWO DZIEWCZYNY

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Prognozowane są opady śniegu z deszczem oraz śniegu powodujące gołoledź. Po przejściu opadów wystąpią oblodzenia na nawierzchniach dróg i chodnikach. Temperatura spadnie do 0°C i poniżej z uwagi na napływ arktycznych mas powietrza z północy. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 09:00 w dniu 14.02.2026. Możliwe utrudnienia komunikacyjne oraz bardzo śliskie powierzchnie ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■