POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [09.09.2020, 08:33:09] • Wolin

Uczniowie uczestniczyli w szkoleniu barmańskim I stopnia

Uczniowie uczestniczyli w szkoleniu barmańskim I stopnia

fot. Organizator

W czwartek oraz piątek w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie odbył się kolejny ciekawy kurs. Tym razem uczniowie uczestniczyli w kursie barmana, który odbył się w związku z realizacją projektu „Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi”. Projekt jest współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie placówek prowadzących kształcenie zawodowe i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Celem kursu było przekazanie uczniom podstaw technicznych sztuki barmańskiej, a także przygotowanie jego uczestników do samodzielnej, profesjonalnej pracy w barze typu ”American Drinks”. Głównym zadaniem kursu było przekazanie wiedzy młodzieży, aby w przyszłości ułatwić im start w pracy na stanowisku barmana. Kurs zorganizowany był w taki sposób, aby umożliwić przyswojenie wiedzy i umiejętności głównie praktycznych, z minimalnym uwzględnieniem teorii.

źródło: powiatkamienski.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [09.09.2020, 15:25:30] • [IP: 5.173.136.***]

Fajnie, że młodzież przechodzi takie kursy. Brawo ZSP Wolin.

Gość • Środa [09.09.2020, 09:40:45] • [IP: 192.95.12.***]

II poziom iba pozdrawia 🌺

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■