POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [13.07.2020, 11:34:54] • zachodniopomorskie

Młoda kobieta, mężczyzna i dziecko ze Świnoujścia - zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00

Młoda kobieta, mężczyzna i dziecko ze Świnoujścia - zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Stan na godz: 10:00

autor: Maksym Yemelyanov ( fot. stock.adobe.com/pl )

Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie poinformowała o kolejnych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2. Są to osoby z sąsiedniego powiatu.

- Na terenie województwa zachodniopomorskiego mamy kolejne przypadki zakażenia wirusem SARS-CoV-2:­­­­

Świnoujście – 3 osoby (młoda kobieta, mężczyzna w średnim wieku, dziecko).

Z uwagi na brak klinicznych objawów zakażenia oraz brak przesłanek diagnostycznych wskazujących na zakażenie wirusem SARS-CoV-2 wykreślamy ze statystyki dodatni wynik zgłaszany 11.07.2020r. tj. kobieta w średnim wieku ze Szczecina.

W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 637/23 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Prognozowane są opady śniegu z deszczem oraz śniegu powodujące gołoledź. Po przejściu opadów wystąpią oblodzenia na nawierzchniach dróg i chodnikach. Temperatura spadnie do 0°C i poniżej z uwagi na napływ arktycznych mas powietrza z północy. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 09:00 w dniu 14.02.2026. Możliwe utrudnienia komunikacyjne oraz bardzo śliskie powierzchnie ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■