POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [13.07.2020, 18:08:45] • Świnoujście

Nowa linia Komunikacji Autobusowej zachęca do zwiedzania atrakcji turystycznych Świnoujścia i Międzyzdrojów

Nowa linia Komunikacji Autobusowej zachęca do zwiedzania atrakcji turystycznych Świnoujścia i Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Autobus linii nr 101 kursować będzie do 30 sierpnia 2020 roku. Na jego trasie znajdą się miejsca i obiekty szczególnie atrakcyjne dla turystów pragnących poznać warte odwiedzenia atrakcje na wyspie Wolin między Świnoujściem, a Międzyzdrojami.

Na terenie Świnoujścia, autobusem 101 dojedziemy do

Terminalu Promów Morskich, Terminala LNG im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Plaży na Warszowie, Latarni Morska (jednej z najwyższych na świecie!), Fortu Gerharda, Podziemnego Miasta oraz Przystani Żeglarskiej w Łunowie. W Międzyzdrojach z kolei na pasażerów nowej linii czekają: Bałtycki Park Miniatur, Oceanarium, Molo, Promenada Gwiazd, Planetarium, Gabinet Figur Woskowych, Zagroda Pokazowa Żubrów, a wreszcie - Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego.

Linia kursowa dostępna będzie do końca wakacji. Rozkład dostępny jest na stronie internetowej ka.swinoujscie.pl.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście – tunel przejezdny. Pożar samochodu przy wyjeździe z tunelu w Świnoujściu wybuchł o godz. 6.10 i został opanowany. Po uprzątnięciu miejsca zdarzenia tunel został w pełni otwarty dla ruchu o godz. 7.35 ■