POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [01.06.2020, 08:47:46] • Kamień Pomorski

„Okiem pana Marcina”: Powojenne badania archeologiczne w kolorze

„Okiem pana Marcina”: Powojenne badania archeologiczne w kolorze

fot. Organizator

Dzięki stronie colourise.sg możemy przyjrzeć się powojennym badaniom w kolorze.

Zdjęcia pochodzą z archiwum Muzeum Narodowego w Szczecinie. W zbiorze znajdują się fotografie z lat 1959/1960, 1962 i 1965/1966. Większość zdjęć została wykonana przez pana Ryszarda Rogosza, niestety wiele z nich nie posiada podpisów.

„Okiem pana Marcina”: Powojenne badania archeologiczne w kolorze

fot. Organizator

Zdjęcia zostały poddane procesowi koloryzacji z użyciem strony colourise.sg, pełna wersja wpisu jest dostępna pod linkiem:

lepszykamien.wordpress.com/2020/05/31/wykopaliska-1959-1960-1962-i-1965-1966-koloryzowana-galeria-zdjec/

„Okiem pana Marcina”: Powojenne badania archeologiczne w kolorze

fot. Organizator

Galeria zdjęć przed koloryzacją z pełnym opisem jest dostępna pod linkiem:

lepszykamien.wordpress.com/2019/12/08/wykopaliska-1959-1960-1962-i-1965-1966-galeria-zdjec/

„Okiem pana Marcina”: Powojenne badania archeologiczne w kolorze

fot. Organizator

„Okiem pana Marcina”: Powojenne badania archeologiczne w kolorze

fot. Organizator

„Okiem pana Marcina”: Powojenne badania archeologiczne w kolorze

fot. Organizator


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gosia • Wtorek [02.06.2020, 12:13:41] • [IP: 85.255.236.***]

Słabe te kolorki. Wygląd to nijako.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga! Dziś (poniedziałek) w całym woj. zachodniopomorskim możliwe gwałtowne burze z gradem i porywistym wiatrem do 90 km/h. Intensywne opady deszczu mogą powodować utrudnienia i zagrożenie życia. Zachowaj ostrożność i zabezpiecz mienie ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■