Czy z miłości do marki można przejechać blisko 800 km by spotkać się z innymi użytkownikami tego modelu? Można. Tak niezwykle zżyci są kierowcy, którzy na co dzień jeżdżą samochodami kia sorento.
fot. Alicja, Klub Kia Sorento.
W długi majowy weekend po drogach i bezdrożach powiatu kamieńskiego przetoczył się konwój crossoverów kia. Użytkownicy tego modelu podziwiali okolicę z Wzgórza Zielonka, odwiedzili Wikingów w Wolinie i zobaczyli inne atrakcje turystyczne regionu.
Czy z miłości do marki można przejechać blisko 800 km by spotkać się z innymi użytkownikami tego modelu? Można. Tak niezwykle zżyci są kierowcy, którzy na co dzień jeżdżą samochodami kia sorento.
fot. Agnieszka Auksel
- Dbamy o swoje auta prawie jak o kogoś bliskiego. Nie ma w tym nic dziwnego – kochamy je. Niektórzy malują karoserie tak, aby ich auto odróżniało się od innych na ulicy – tłumaczy Agnieszka.
fot. Agnieszka Auksel
To już czwarty zlot miłośników koreańskiego giganta. Przejeżdżająca kolumna aut tej samej marki wzbudziła zainteresowanie u przechodniów.
- Ludzie zatrzymywali się na chodnikach i machali nam – opowiada Agnieszka.
źródło: www.iikamien.pl
Fajna impreza szkoda że nie mogłam tego zobaczyć tak trzymzć pozdrawiam
Ajtam ajtam, 20 lat? Po nas choćby potop...
Ajtam ajtam, 20 lat? Po nas choćby potop...
No tak trzeba teraz organizować takie zjazdy gdyż za 20 lat nic z tych aut nie zostanie.
Odlotowy Zlot.. Cytrynówka i Placki! Buziaki, chłopaki!!
Dziekujemu za miłe słowa, nikt z naszego klubu nie twierdzi ze Sorento sa najlepsze bądz najpiękniejsze ale napewno nasze zloty są niepowtarzalne i tej tezy bede bronił jak lew(ale nie rywin):-)
gratuluje organizatorom
Na pewno było super, choć jestem posiadaczem innej marki to również jestem zrzeszony w klubie i kilka razy w roku organizujemy ogólnopolskie zloty, prócz tego raz w miesiącu spotykamy się lokalnie. Za każdym razem imprezy mają niepowtarzalny klimat, wyjątkowe towarzystwo itd.. Ludzie zawsze są zdziwieni że auto można darzyć tak wielką sympatią, bo dla większości to zazwyczaj zwykły środek transportu. Pozdrawiam Klub Kia Sorento :)
oczywiście że jeepy są ładniejsze s-f 2 dzielniejsze a golfy 2-giej a szczególnie 3-ciej generacji nie boja się przejazdów kolejowych. Aha zapomniałem o XC60 i 90 - generalnie fajne kombiaki choć po co przepłacać toć nasze KIA są z koreii a wasze XC z chin. hahahahhaha.
~Gość Sobota [07.05.2011, 20:45] Kolego zapraszamy na zmagania jeżeli rzeczywiście posiadasz takie autko :); portki mokre i urwane zawieszenie ot twoje biemdablju
ale wy ludzie jesteście zawistni, zlot był super wspaniali ludzie z całej polski, a wam zazdrosnicy pozostaje tylko krytykowac...
Ci co piszą o tych Volvo i X6 to fajnie macie. .. oglądacie sobie samochody na obrazkach i na tym się kończy wasze" posiadanie" Najpierw się doróbcie... Dopiero potem wypowiadajcie.. Zazdrość zżera co ??
wszystko super hiper ale to i tak nadal jest kia
"moje BMW X6" zrób sobie najpierw prawo jazdy dzieciaku
Złomy Koreańskie!! Nie ma to jak moje BMW X6!!:)
Cayenne Sobota [07.05.2011, 18:07] [IP: 178.73.49.**] Naprawdę super. Gdzie można kupić takie autko aby się przyłączyć do Waszego Klubu. :) Brakuje mi takich spotkań. Pozdrawiam. W imternecie;-)
Naprawdę super. Gdzie można kupić takie autko aby się przyłączyć do Waszego Klubu. :) Brakuje mi takich spotkań. Pozdrawiam.
Impeza na poziomie, zazdrosnicy-zbierac pieniążki, kupić Sorento i zapraszamy:-)
Nie ma to jak Volvo XC60, a nie jakaś tam Kia.Przykro mi.
Bardzo fajna impreza, świetni ludzie i super organizacja, za którą bardzo dziękuję. Aga
kijowe to auto w porownaniu z santą 2
Ja tam mam golfa 2 a jak kolega pożyczy to nawet 3 ;D
A kiedy jakiś zlot Golfa II w okolicy? Więcej zainteresowanych będzie.
Gratulacje dla miłośników KIA SORENTO trzymacie tak dalej POZDRAWIAM
Podobno pierwotny przebieg trasy zakładał pokonanie przejazdu kolejowego w Kamieniu lecz organizatorzy w ostatniej chwili zrezygnowali z tego ekstremalnego zadania nie chcąc narażać zdrowia uczestników zlotu.