POGODA

Reklama

Wydarzenia

Iskra Golczewo • Wtorek [26.04.2011, 16:03:38] • Golczewo

Szymon Smerdel trenerem Iskry Golczewo

Szymon Smerdel trenerem Iskry Golczewo

fot. Iskra Golczewo

W ostatnich dniach w zespole wicelidera Klasy „A” Iskry Golczewo nastąpiła zamiana trenera, po Józefie Andrzejewskim funkcję tą objął Szymon Smerdel. Zarząd LKS „Iskra” Golczewo dość odważnie postawił na osobą młodego Smerdla, który będzie bodajże najmłodszym szkoleniowcem golczewskiego zespołu w historii jego istnienia.

Należy również wspomnieć, że Szymon Smerdel jest już od kilku tygodni trenerem trampkarzy „Iskry” Golczewo. Przypomnijmy, że zawodnik trafił do „Iskry” w przerwie zimowej z IV ligowego „Gryfa” Kamień Pomorski. W/w będzie w zespole z Golczewa pełnił funkcję grającego trenera.

Wierzymy, że trener Szymon Smerdel zaszczepi w zawodnikach wiarę w sukces i poprowadzi zespół do dobrych wyników, zarówno w najmłodszej kategorii wiekowej, jak i w drużynie seniorskiej, czego mu serdecznie życzymy.


komentarzy: 57, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-57 z 57

Gość • Wtorek [26.04.2011, 20:33:18] • [IP: 83.168.89.*]

no no no Smerf trenerem, jednak opłacało się zmienić barwy hhehe, rób swoje i będzie dobrze...PS Gryfiarz

Gość • Wtorek [26.04.2011, 20:19:57] • [IP: 83.168.89.*]

Będą dwie Lipy, bo i Jan zjechał i Rafał jest:)

Gość • Wtorek [26.04.2011, 19:29:44] • [IP: 83.7.17.**]

lipa będzie

Gość • Wtorek [26.04.2011, 16:36:28] • [IP: 83.21.200.**]

powodzenia szymek napewno bedzie dobrym trenerem:) pozdro.

Gość • Wtorek [26.04.2011, 16:32:42] • [IP: 83.168.89.*]

Brawo Smerdi tak trzymaj!!

Gość • Wtorek [26.04.2011, 16:23:55] • [IP: 83.168.89.*]

I zobaczcie jaka to polityka, z Gryfa go pogonili, że teraz gramy patologię, a w Golczewie chłopak dostał kredyt zaufania i działacze Iskry stawiają na Szymona. Tak dalej Smerdel, powodzenia.

Gość • Wtorek [26.04.2011, 16:17:47] • [IP: 83.21.23.**]

o prosze jakie panisko i kto tu teraz jesty cwany tak trzymaj byku :)widac gdzie mozna sie rozwinąc :)jeszcze wezme lekcje u pana trenera Sajmona ;)

Oglądasz 51-57 z 57
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■