POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [28.08.2019, 13:12:17] • Polska

Prezes Rady Ministrów - Mateusz Morawiecki wprowadza w Polsce pierwszy stopień ALFA i CRP

Prezes Rady Ministrów - Mateusz Morawiecki wprowadza w Polsce pierwszy stopień ALFA i CRP

fot. Organizator

Na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wprowadzono pierwszy stopień ALFA i pierwszy stopień CRP, które obowiązują od dnia 28 sierpnia 2019 r., od godz. 00:01, do dnia 3 września 2019 r., do godz. 23:59.

Na podstawie art. 16 ust. | ustawy z dnia 10 czerwca 2016 r. o działaniach antyterrorystycznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 796) zarządza się, co następuje:

$ 1. Wprowadza się pierwszy stopień alarmowy (stopień ALFA) oraz pierwszy stopień alarmowy CRP (stopień ALFA-CRP) na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, obowiązujące od dnia 28 sierpnia 2019 r., od godz. 00:01, do dnia 3 września 2019 r., do godz. 23:59.

$ 2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.

PREZES RADY MINISTRÓW
MATEUSZ MORAWIECKI


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Międzyzdroje – Sylwester 2025/2026 w amfiteatrze. Start o godz. 21.00 DJ prezenter i występ Marcina Dilinga, godz. 23.00 koncert zespołu Lanberry, godz. 00.00 życzenia Burmistrza Międzyzdrojów. Zakończenie ok. godz. 01.30 Wstęp wolny ■ Dziwnów – Miejski Sylwester 31 grudnia 2025 r. Plac koncertowy w parku przy ulicy Sienkiewicza. Start o godz. 22.00 DJ Adriano Bezhukowy, spektakularny pokaz Laser Show na powitanie Nowego Roku ■