POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [26.08.2019, 15:20:13] • Kamień Pomorski

Poszukiwany mężczyzna zatrzymany przez policyjnych „Wodniaków” z Kamienia Pomorskiego

Poszukiwany mężczyzna zatrzymany przez policyjnych „Wodniaków” z Kamienia Pomorskiego

fot. Andrzej Ryfczyński / archiwum

Patrol wodny z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, pilnujący porządku i bezpieczeństwa na akwenach wodnych i terenach przybrzeżnych powiatu kamieńskiego, zatrzymał 20–latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Kolejny rok i 3 miesiące 20-latek spędzi w zakładzie karym.

W niedzielę (25.08.2019 r.), asp. szt. Ryszard Ciślak wraz st. sierż. Krzysztofem Wróblewskmi – funkcjonariusze Zespołu Wodnego Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim - pełnili służbę na łodzi, patrolując akweny wodne powiatu kamieńskiego.

Około godziny 13:30, na wysokości portu jachtowego w Dziwnowie mundurowi zatrzymali kierującego skuterem wodnym mężczyznę. W tym przypadku powodem kontroli była niezgodna z obowiązującymi przepisami, brawurowa jazda skuterem – wytwarzanie fali w rejonie portów i rzek, jest zachowaniem zabronionym, może spowodować uszkodzenie zacumowanych jednostek pływających. Fale są też wyjątkowo niebezpieczne dla osób pływających łódkami czy rowerami wodnymi.

Okazało się, że 20-letni mieszkaniec Słubic kierujący skuterem wodnym był poszukiwany do odbycia kary 1 roku i 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. Dzięki „wodniakom” nie uniknie on odpowiedzialności za swoje postępowanie.

st. sierż. Aleksandra Berenda


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [27.08.2019, 15:42:38] • [IP: 31.0.66.**]

A mówi się że jak już siedzieć to za mercedesy a tu proszę poszedł siedzieć za wytwarzanie fali

Gość • Poniedziałek [26.08.2019, 21:21:56] • [IP: 5.173.152.***]

Nie ma" akwenów lądowych". Wszystkie akweny są wodne. Wyrażenie" akwen wodny" to tautologia, czyli masło maślane tak jak" cofnąć się do tyłu".

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■