POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [22.05.2019, 17:44:33] • Kamień Pomorski

Projekt wymiany młodzieży w ZSP w Kamieniu Pomorskim

Projekt wymiany młodzieży w ZSP w Kamieniu Pomorskim

fot. Organizator

W dniach 20- 24.05. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym w Kamieniu Pomorskim, trwa w naszej szkole polsko- niemiecka wymiana młodzieży. Grupa uczennic i nauczycieli z Kilonii wraz polskimi uczniami i nauczycielami, bierze udział w programie finansowanym przez organizację Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM). Organizacja ta umożliwia spotkania i współpracę młodych Polaków i Niemców, poprzez inicjowanie, wsparcie merytoryczne i dofinansowanie.

Jest to kolejny już projekt, w którym biorą udział uczniowie obu szkół. Co roku jest to nowa grupa osób. Nasz projekt jest skierowany do klas gastronomicznych i jego głównym punktem programu są wspólne warsztaty gastronomiczne.
We wrześniu ta sama grupa młodzieży spotka się w Kilonii. (M.B.)


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Tunel pod Świną w Świnoujściu: w nocy 18/19 grudnia 2025 r. w godz. 22:00–05:00 wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, natomiast w nocy 19/20 grudnia 2025 r. od 22:00 do 23:00 obowiązywać będzie ruch wahadłowy, a od 23:00 do 05:00 tunel zostanie całkowicie zamknięty ■