POGODA

Reklama

Wydarzenia

Hala Sportowa im. A. Grubby w Międzyzdrojach • Poniedziałek [28.02.2011, 15:56:01] • Międzyzdroje

Międzyzdroje: Wyniki MALF-u

Międzyzdroje: Wyniki MALF-u

fot. Wojtek Basałygo

W hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 rozegrano następne kolejki Międzyzdrojskiej Amatorskiej Ligi Futsalu.

gr. A „młodsza”
7 kolejka / 27 lutego

 
"D & D" Świnoujście 0 : 3 "BS WIKING" Wolin
walkower (drużyna D&D nie dojechała na mecz)

"FC ARBOLEDA" Międzyzdroje 1 : 2 "LEŚNIK" Międzyzdroje
Bramki FC Arboleda: D. Michalski. Leśnik: J. Molenda, T. Struszewski.

"ARMIA KMICICA" Kamień Pomorski 0 : 3 "TERMITY" Koniewo, Skoszewo
walkower (drużyna Armii Kmicica nie dojechała na mecz)

Międzyzdroje: Wyniki MALF-u

fot. Wojtek Basałygo

gr. B „starsza”
9 kolejka / 26 lutego

     
"OLDBOYS" Międzyzdroje - : - "FC PARADISE" Międzyzdroje
mecz przełożony na inny termin

"SPA" Międzyzdroje 8 : 3 "KLIF" Międzyzdroje
Bramki SPA: M. Rojko 3, M. Filowiat, T. Kozłowski, R. Kopieńka, D. Łukowski, K. Dunder, kartki: M. Rojko (ż). Klif: D. Tokarz, Ł. Szumlewski, M. Kalinowski.

"BAŁTYK" Międzywodzie 1 : 8 "UKS ORLIKI" Wapnica
Bramki Bałtyk: M. Miarczyński. UKS Orliki: R. Kleszczyński 3, P. Michoński 2, K. Hain, 2, A. Klimowicz.

10 kolejka / 27 lutego

"FC PARADISE" Międzyzdroje 4 : 5 "SPA" Międzyzdroje
Bramki FC Paradise: E. Paszek, A. Opas, R. Hejnowski, P. Średziński, kartki: P. Średziński (ż). SPA: T. Kozłowski 2, M. Grabowski, M. Filowiat, D. Łukowski, kartki: T. Kozłowski (2 ż).      

"UKS ORLIKI" Wapnica 1 : 8 "KAPITANAT PORTU" DZIWNÓW
Bramki UKS Orliki: R. Kleszczyński. Kapitanat Portu: T. Jankowski 2, P. Sałuda 2, J. Górniak, I. Woś, M. Górniak, K. Hain (sam.).

"KLIF" Międzyzdroje - : - "OLDBOYS" Międzyzdroje

mecz przełożony na inny termin

Zaległy mecz 7 kolejki gr. B


"BAŁTYK" Międzywodzie 2 : 12 "KLIF" Międzyzdroje
Bramki Bałtyk: Ł. Surma, M. Marcinkowski. Kartki: Ł. Surma (ż). Klif: Ł. Szumlewski 4, J. Rączewski 3, A. Pękalski 2, D. Tokarz, M. Kalinowski, W. Oksikowski.


komentarzy: 46, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 46

Gość • Czwartek [19.09.2013, 19:26:25] • [IP: 83.25.115.***]

Termity!!

SPAniel:)) • Poniedziałek [07.03.2011, 12:09:53] • [IP: 83.3.70.**]

Brawo Paradise! Macie punkcik, należało się za walkę do końca!

Gość • Poniedziałek [07.03.2011, 09:49:02] • [IP: 83.3.70.**]

"X. Postanowienia końcowe [...] 9. Organizatorowi przysługuje prawo interpretacji powyższego regulaminu. W kwestiach spornych lub nie zawartych w niniejszym regulaminie decyzje podejmuje organizator."

Gość • Poniedziałek [07.03.2011, 09:16:13] • [IP: 77.88.148.**]

A co ten Wolin się tak rozstrzelał?

Gość • Poniedziałek [07.03.2011, 08:52:13] • [IP: 94.42.76.**]

czyli D&D, najbardziej pocieszna drużyna ligi już nie pogra:P szkoda :D

Gość • Poniedziałek [07.03.2011, 08:49:59] • [IP: 94.42.76.**]

regulamin mowi o tym, za co można dostać czerwoną kartkę. Jedynym wyszczególnieniem jest to, że za niesportowe zachowanie są 2 mecze pauzy. Za normalną czerwoną (czyli konsekwencji dwóch żółtych też) jest pauza jednego meczu. Więc zawodnik SPA nie powienien grac.

Gość • Poniedziałek [07.03.2011, 02:37:03] • [IP: 79.162.153.**]

Ten punkt regulaminu nie dotyczy dwóch żółtych kartek (co w rezultacie daje czerwoną i wykluczenie z gry tylko do końca meczu-dostał je zawodnik Spa w meczu z Paradise) a czerwonej kartki takiej jaką dostał zawodnik Kapitanatu za niesportowe zachowanie w meczu ze Spa. Nie wymyślaj kolego bo nie ma sprawy! Interpretacja tego przepisu jest NIEZMIENNA od początku turnieju. Za gradobicie też oskarżysz kogoś z M-jów??

Gość • Niedziela [06.03.2011, 23:41:27] • [IP: 217.97.199.**]

jak wyniki??

Gość • Niedziela [06.03.2011, 21:38:31] • [IP: 83.21.143.***]

D&D znowu nie dojechalo, Wolin wysoko wygral z Termitami (10:2 ?) , a Arboleda 6:2 z Armia wygrala

Gość • Niedziela [06.03.2011, 21:20:37] • [IP: 77.88.148.**]

Ponawiam prośbę o wyniki młodszej grupy...

Gość • Niedziela [06.03.2011, 20:15:49] • [IP: 94.42.76.**]

czyli co? można go nazwać zawodnikiem nieuprawnionym? to może teraz los odbierze SPA 3 punkty, które dał w meczu z BAłtykiem?

Gość • Niedziela [06.03.2011, 19:58:33] • [IP: 77.88.148.**]

Znacie wyniki grupy młodszej?

Gość • Niedziela [06.03.2011, 18:38:52] • [IP: 79.162.170.**]

O tym, że zawodnik z czerwoną kartką gra sobie w najlepsze w następnym meczu... SPA może i coś tam gra, ale na niesamowite szczęście i pomoc sędziów mogą liczyć na każdym meczu. I o ile szczęścia można serdecznie gratulować, to pomoc sędziowska budzi niezdrowe odczucia... I nie ma co tłumaczyć, że czerwona kartka z dwóch żółtych się nie liczy. Kartka to kartka, regulamin mówi jasno jak powinno się to skończyć. Nie ma innych warunków ani wyjaśnień. Zawodnik gdyby miał odrobinę sportowego honoru to sam by się na boisko nie pchał... Wstyd...

Gość • Niedziela [06.03.2011, 18:14:03] • [IP: 83.21.215.***]

o czym to ?

Gość • Niedziela [06.03.2011, 13:59:21] • [IP: 79.162.170.**]

VIII Wymiar kar: pkt 4. Czerwona kartka: - druga żółta kartka, - rozmyślne przerwanie akcji przeciwnika w sytuacji do zdobycia bramki (chwyt rękoma, odepchnięcie, chwyt za koszulkę, zatrzymanie piłki ręką, wślizg), - gwałtowna reakcja i wulgarne słownictwo na decyzję sędziego, - rozmyślne kopnięcie lub uderzenie, - wybitnie niesportowe gesty, Kara – drużyna gra w osłabieniu 5 min lub do utraty bramki (zawodnik musi opuścić ławkę rezerwowych) 5. Zawodnik ukarany czerwoną kartką ma automatyczny zakaz gry w następnym spotkaniu. 6. Zawodnik ukarany czerwoną kartką za niesportowe zachowanie ma zakaz gry w dwóch kolejnych meczach.

Gość • Niedziela [06.03.2011, 13:26:28] • [IP: 80.245.177.***]

spa najlepsze!!

Gość • Niedziela [06.03.2011, 13:10:06] • [IP: 79.162.170.**]

Zawodnik SPA z nr 19 w poprzedniej kolejce został ukarany czerwoną kartką, za co powinien pauzować w meczu z Kapitanatem... Żenada...

Gość • Niedziela [06.03.2011, 10:22:10] • [IP: 83.3.70.**]

szacun dla SPA bardzo dobry mecz !! tak trzymać chłopaki!!

Gość • Niedziela [06.03.2011, 10:18:03] • [IP: 46.113.48.***]

I CO ?? SPA NAJLEPSZE !! GORĄ CHŁOPAKI... MECZ NAJLEPSZY W CAŁEJ LIDZE...JESTESCIE MISTRZAMI... PARADISE TO SAMO... POZDRAWIAM

Gość • Piątek [04.03.2011, 20:26:22] • [IP: 89.174.73.**]

nerwy w konserwy bajera bez przerwy pozdrawiam wszystkich internetowych napinaczy ;) SPA Paradise sa najlepsi!!

Gość • Piątek [04.03.2011, 13:07:44] • [IP: 83.3.70.**]

To fakt bramkarzowi SPA puściły nerwy wcale mu się nie dziwie. Obrońcy mieli pretensje do niego. Pytam gdzie oni byli. Dużo piłek wygrywa sam na sam. Cieniutko by stało SPA gdyby nie ten bramkarz.

Gość • Piątek [04.03.2011, 09:29:48] • [IP: 134.37.255.*]

a czy ktos wie czy przelozone mecze Old Boys - Paradise i Old Boys - Klif odbyły się?

Dorota • Piątek [04.03.2011, 08:28:45] • [IP: 83.3.70.**]

Moim zdaniem najlepszych kibiców ma właśnie SPA! Żadnych innych nie słyszałam na trybunach!

Gość • Czwartek [03.03.2011, 23:38:42] • [IP: 89.174.73.**]

to źle że wygrywają?? każdy chce wygrywać...jednym to się udaje innym nie...ale wszyscy mają ten sam cel..nie zauważyłam tego żeby ktoś odpuszczał...a kibiców Paradise nie trudno zauważyć na trybunach...

Gość • Czwartek [03.03.2011, 18:42:00] • [IP: 83.21.151.***]

najbardziej amatorska druzyna turnieju jest Paradise (nie uwłaczając) i to im kibicuje sporo ludzi na trybunach ;) przeciez SPA sie strasznie spina na mecze, oni chca grac jak zawodowcy, a zabawe u nich widac tylko jak wysoko wygrywaja

Oglądasz 1-25 z 46
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■