POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [16.04.2019, 18:48:01] • Dziwnów

XIX Regaty Wioślarskie Łodzi Monotypowych

XIX Regaty Wioślarskie Łodzi Monotypowych

fot. Organizator

Z dużą satysfakcją informujemy, iż XIX REGATY WIOŚLARSKIE ŁODZI MONOTYPOWYCH odbędą się 01.05.2019 roku (środa) w Dziwnowie, na terenie Przystani Sezonowej (ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 2a).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o uwzględnienie tego terminu i … do zobaczenia na starcie !!! Organizatorem regat jest Stowarzyszenie Płetwonurków „Wydry” przy współudziale Gminy Dziwnów, Miejskiego Ośrodka Sportu i Kultury, Dowódcy Garnizonu Marynarki Wojennej w Dziwnowie, Stowarzyszenia Saperów Polskich, Związku Polskich Spadochroniarzy.
W założeniu regaty będą rozgrywane w godzinach 11.00-18.00, przy czym ich faktyczny czas trwania jest uzależniony ilością zgłoszonych osad oraz warunków pogodowych.

Regaty łodzi monotypowych, to obok dobrze pojmowanej rywalizacji, także rodzinny piknik, na który zapraszamy całe rodziny. Uczestniczącym w wyścigach będzie potrzebny doping, dlatego już teraz zachęcamy do wsparcia swoich osad. Zgłoszenia do regat prosimy zgłaszać telefonicznie: Zbigniew Jeszka, tel. 603 848 334.

źródło: www.dziwnow.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Silny wiatr, burze i deszcz. Ostrzeżenie meteorologiczne dla mieszkańców Świnoujścia i okolic Zgodnie z prognozami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW), w dniach 16 i 17 września 2025 roku na terenie Świnoujścia oraz pobliskich powiatów spodziewane są gwałtowne zjawiska atmosferyczne, które mogą poważnie wpłynąć na życie mieszkańców. Silny wiatr, obfite opady deszczu oraz burze mogą stanowić zagrożenie, dlatego apelujemy o szczególną czujność i przygotowanie na nadchodzące trudne warunki pogodowe ■ 17 września przerwa w dostawie wody w Kamieniu Pomorskim i na wyspie Chrząszczewskiej Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego oraz wyspy Chrząszczewskiej muszą przygotować się na kilkugodzinną przerwę w dostawie wody. Jak poinformowała firma DERYLAK-BUD, prowadząca przebudowę ulicy Orzeszkowej w Kamieniu Pomorskim, wyłączenie wody jest konieczne ze względu na prace na sieci wodociągowej. Woda zostanie odcięta w środę, 17 września, w godzinach od 8:00 do 12:00. Wyłączenie obejmie ul. Orzeszkowej – od skrzyżowania z ul. Reja aż do mostu (całe osiedle), a także wszystkie miejscowości położone na wyspie Chrząszczewskiej. Firma przeprasza za utrudnienia i apeluje do mieszkańców o wcześniejsze zabezpieczenie niezbędnej ilości wody na czas przerwy ■