POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [05.02.2019, 20:55:53] • Dziwnów

Koperta Życia

Koperta Życia

fot. Organizator

Koperta życia zawiera formularz z opisem historii choroby, listą zażywanych leków, danymi chorego, kontaktem do lekarza prowadzącego i najbliższych członków rodziny oraz niezbędne informacje do przeprowadzenia wywiadu lekarskiego, w trakcie udzielania pomocy medycznej przez służby medyczne, w sytuacji nagłego zagrożenia życia.

Pakiet z takimi informacjami powinien być przechowywany w lodówce, czyli miejscu, które jest w każdym domu i zarazem jest łatwo dostępne. W zestawie znajduje się również naklejka oraz magnes z informacją, że pacjent posiada „Kopertę Życia”. Należy je umieścić w widocznym miejscu, naklejkę najlepiej przykleić na drzwiach wejściowych, a magnes przyczepić na drzwiach lodówki, tak by ratownik medyczny mógł je bez trudu zobaczyć.

Koperty są do odbioru w Ośrodku Pomocy Społecznej w Dziwnowie, u. Mała 3. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

Koperta Życia

fot. Organizator

źródło: www.dziwnow.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [06.02.2019, 11:29:21] • [IP: 83.21.48.***]

Czy osoba samotna w razie nagłego zagrożenia życia jest w stanie powiadomić służby medyczne?

Gość • Środa [06.02.2019, 07:19:25] • [IP: 31.0.23.**]

Przyjdzie ratownik, otworzy lodówkę aby wyjąć kopertę i przy okazji zeżre mi kiełbasę.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Prognozowane są opady śniegu z deszczem oraz śniegu powodujące gołoledź. Po przejściu opadów wystąpią oblodzenia na nawierzchniach dróg i chodnikach. Temperatura spadnie do 0°C i poniżej z uwagi na napływ arktycznych mas powietrza z północy. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 09:00 w dniu 14.02.2026. Możliwe utrudnienia komunikacyjne oraz bardzo śliskie powierzchnie ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■