POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [29.12.2018, 20:55:49] • Kamień Pomorski

Rodzina prosi o pomoc - od wczoraj nie ma kontaktu z Pawłem!

Rodzina prosi o pomoc - od wczoraj nie ma kontaktu z Pawłem!

fot. Czytelnik

Kontaktu z mężczyzną nie ma od piątku, jego telefon jest wyłączony. Może ktoś wie, gdzie przebywa?

"Wczoraj od godziny 23.30 ja, jak również rodzina nie mamy kontaktu z Pawłem, telefon wyłączony, nikt nic nie wie, nikt nic nie widział. Wyszedł z domu nikomu nie mówiąc i do tej pory nie pojawił się i nie dał znaku życia..Porusza się srebrnym audi na niemieckich blachach : LAU PP 92

Ubrany był w spodnie dresowe, siwe i szaro- czarną kurtkę z Diverse..

Za wszelkie informacje bardzo dziękuję."


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Środa [02.01.2019, 10:58:01] • [IP: 31.0.36.***]

Żal czytac te komentarze. Uczepili się dziewczyny, bo chciała odnaleźć swojego chłopaka. Kim wy jesteście zeby takie rzeczy wypisywać. Zajmijcie się swoją dupa za przeproszeniem, a nie oczernianiem kogos kto chciał dobrze. Żal wam dupe sciska że chlopak dał jej auto, a wy musicie komunikacja miejska jeździć czy jak??

Gość • Wtorek [01.01.2019, 22:00:19] • [IP: 95.41.69.**]

Nawet do rowera sie doczepiła, ruch to zdrowie, no ale jej lepiej pasuje status blachary haha... ale dobrze podkreśliła w komentarzu miał gorsze dni, chciał pobyć sam. . nie dziwię mu sie. ..

Gość • Poniedziałek [31.12.2018, 22:47:24] • [IP: 79.186.48.**]

Dorosłego chłopa parę godzin nie ma i alert... Chyba przesada

Gość • Poniedziałek [31.12.2018, 16:49:14] • [IP: 37.47.170.**]

Laska bedzie jeździła auto jest ale widać że ten chłopak nie szczęśliwy

Gość • Poniedziałek [31.12.2018, 09:32:33] • [IP: 80.245.177.*]

UFO go porwało.

Gość • Niedziela [30.12.2018, 20:40:12] • [IP: 83.23.168.**]

Ludzie dajcie już spokuj z tymi komentarzami ona są już zbędne. Ważne że Paweł odezwał się do swojej rodziny. Nic mu nie jest. A jeżeli komuś coś się nie podoba to niech pilnuje swojego dupska a nie czyjegoś się czepiacie.

Gość • Niedziela [30.12.2018, 18:56:45] • [IP: 83.23.172.***]

H. . wie o co chodzi

Gość • Niedziela [30.12.2018, 17:44:44] • [IP: 188.147.102.**]

Śmiechu warte.!

Gość • Niedziela [30.12.2018, 17:05:01] • [IP: 31.0.36.***]

Żal Ci dupie ściska że musisz dupe na rower sadzac czy jak? Co ma do tego wszystkiego auto. Człowieku nie cpaj bo Ci mózgu brak.. Gdyby zależało mi na aucie to bym szukała Pawła? Paweł nie jest głupi, miał gorsze dni i chciał pobyć sam. Najważniejsze że wiem gdzie jest I tyle. A Ty pomyśl zanim cokolwiek napiszesz zazdrośniku.. Pedałuj dalej pomiędzy wsiami, moze znajdziesz ciekawszy temat. :D

Gość • Niedziela [30.12.2018, 15:50:51] • [IP: 83.23.168.**]

Haha. .. Paweł się odezwał, tak że laska spokojnie AUTO jest całe...

Gosciowka • Niedziela [30.12.2018, 15:22:16] • [IP: 83.11.133.**]

, , typowy Janusz" ha kpina. kto broni ci pracować i zarabiać pieniądza? Paweł ma bo na nie pracuje. Ty tez możesz. I co to wgl ma być za oczernianierodziny? Czy któryś z was pomyślał co czuje Pani Renia? Albo dziewczyna Pawła? I rodzeństwo? Nie najlepiej zmieszać z gownem i byz zadowolonym. Ps. Nie przejmujcie się głupota ludzka z tym się nie wygra bo pobije doświadczeniem.

Anonim • Niedziela [30.12.2018, 14:46:43] • [IP: 37.47.152.***]

Jacy wy jesteście podli. Jaka w was nienawiśc. Zaginął młody chłopak a wy tylko czekać aż do pieca dołożyć. Wstyd normalnie! Mam nadzieję ze Paweł się znajdzie cały i zdrowy

Gość • Niedziela [30.12.2018, 14:31:55] • [IP: 31.0.36.***]

Nerwy zjadają mnie od srodka bo zaginął Paweł.. kimkolwiek jesteś, to za przeproszeniem stul mordke, bo widzę że jesteś źle poinformowany/ana.. Jak mozna coś takiego mówić, szczyt bezczelności.. zajmij sie swoim zyciem, bo wydaje mi się że masz je zbyt nudne, skoro opowiadasz takie głupoty..

Gość • Niedziela [30.12.2018, 12:10:23] • [IP: 95.41.69.**]

Nerwy zjadają Cię od środka, dlatego ze zaginął Paweł czy jego auto?

Gość • Niedziela [30.12.2018, 11:48:24] • [IP: 31.0.69.***]

Porusza się srebrnym Audi na niemieckich blachach - typowy polski Janusz biznesu

Gość • Niedziela [30.12.2018, 11:05:38] • [IP: 83.11.133.**]

Ludzie są podli.. . znajdzie się Paweł Napewno !! Napewno wszystko bd w porzadku

Gość • Niedziela [30.12.2018, 09:20:29] • [IP: 85.95.34.**]

Pracowal ciezko

Gość • Sobota [29.12.2018, 22:36:55] • [IP: 77.247.85.***]

Paweł się odezwał. Możecie teraz idioci skupić uwagę na czymś innym bo niektóre komentarze są żałosne.

Gość • Sobota [29.12.2018, 22:20:16] • [IP: 77.247.85.***]

Boże ludzie mam czytam wasze komentarze to tracę wiarę w ludzkość. Zachowujecie się jak idioci." Znaleźli jakieś ciało" - takiego typu komentarze sobie darujcie. Większość osób która pisze takie chore komentarze powinna zamknąć się i nie komentować takiego typu postów. Idioci.

Gość • Sobota [29.12.2018, 22:08:49] • [IP: 87.143.154.***]

nie ma konaktu z pwalem!

Gość • Sobota [29.12.2018, 22:07:55] • [IP: 31.0.36.***]

Robię co tylko mogę, nerwy zjadają mnie od srodka.. Ale po wiadomości od Pawła pozostaje mi czekac i wierzyć ze naprawdę wróci i będzie wszystko dobrze.

Gość • Sobota [29.12.2018, 21:59:59] • [IP: 83.23.168.*]

Ludzie to właśnie jego ukochana wrzuciła post na fb że nie możemy się z nim skontaktować. Dziewczyna nawet szpitale obdzwonila. Wszystkich do kogo ma kontakt. I wy twierdzicie że ona nic nie robi. A po drugie ona usunęła post bo się chłopak odezwał.

Gość • Sobota [29.12.2018, 21:56:31] • [IP: 31.0.36.***]

Paweł odezwał się na snapie że zepsuł mu sie telefon i że do jutra wieczora wróci, przynajmniej takie informacje uzyskałam od jego dziewczyny.. Ale czy to wszystko naprawdę tak wygląda? Nie wiemy, pozostaje nam czekać aż pojawi sie w domu.

Gość • Sobota [29.12.2018, 21:42:24] • [IP: 37.248.211.***]

To znalazl sie czy co?

Gość • Sobota [29.12.2018, 21:37:22] • [IP: 31.0.36.***]

Nikt nie wziął pod uwage że może mieć jakieś problemy? Gdzie jego dziewczyna która tak go niby kocha? Nic z tym nie robi? Nie martwi się? Tacy zakochani byli. Śmiechu warte

Oglądasz 1-25 z 30
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■