POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [29.12.2018, 16:51:36] • Kamień Pomorski

Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych

Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych

fot. Czytelnik

Konkretnie chodzi tu o poczekalnię dla podróżnych, którą objęli we władanie kloszardzi. Pomieszczenie przypomina melinę pijacką. O sprawie poinformował nas Czytelnik.

"Poczekalnia ma dworcu kolejowym, wielki syf. Melina dla pijaczków i noclegowni dla bezdomnych. Z tego co wiem, to Kamień Pomorski jest miastem uzdrowiskowym. Co na to przyjeżdżający kuracjusze? Też wiem, że w Kamieniu jest straż miejska, jakie jest ich zadanie? Kto obserwuje monitoring na dworcu? Do naczelnika dworca, policji i Pana burmistrza: weźcie się do roboty! Wstydzę się za was."- pisze oburzony mieszkaniec Kamienia Pomorskiego.

Czytelnik: Dworzec w Kamieniu Pomorskim to melina i noclegownia dla bezdomnych

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Sobota [05.01.2019, 07:04:05] • [IP: 37.248.154.**]

Takich to tylko utopić w zalewie złodziej by się w końcu wzięli za naszą polską policję, a urzędnicy powinni ruszyć dupę i zadbać o ten dworzec aby można było w nim się schronić przed deszczem oraz zimnem a nie siedzieć z dupą w ciepłym

Gość • Środa [02.01.2019, 16:03:23] • [IP: 83.20.246.**]

30 lat temu tez tak wygladal. Jak i drogi w miescie powiatowym. Smiech na sali

Gość • Środa [02.01.2019, 14:18:37] • [IP: 188.146.128.***]

Oddajcie sprawe Ankielowi...szybko zrobi z nimi pożądek!! Ja!

Gość • Wtorek [01.01.2019, 09:48:23] • [IP: 188.47.84.***]

Ulice są w stanie wyremontować, a dworzec to wąskie gardło z którym nie mogą sobie poradzić przez tyle czasu. Bardzo śmieszne.

Gość • Poniedziałek [31.12.2018, 13:54:18] • [IP: 83.23.172.***]

Wstyd, wstyd, wstyd.

Gość • Poniedziałek [31.12.2018, 12:55:00] • [IP: 83.23.169.***]

a może udostępnić im któreś z pomieszczeń w mniej eksponowanych częściach dworca i wtedy przepędzać do niego

Gość • Poniedziałek [31.12.2018, 11:55:10] • [IP: 95.160.158.***]

Przeznaczyć pomieszczenia po restauracji dworcowej na Dzienny Dom Seniora !

Gość • Poniedziałek [31.12.2018, 11:13:45] • [IP: 83.14.209.**]

Ciekawe dlaczego na innym portalu nie ma tej jakże przecież ważnej dla mieszkańców sprawy?Oczywiście to psułoby wizerunek obecnej władzy, szkoda, że kolesiostwo wygrywa z troska o nasze miasto powiatowe. Dziękuję, że istnieje ikamień bo mając tylko konkurencyjny portal czułbym się jak w komunie karmiony propagandą. Wracając do tematu artykułu apeluję do władz : Oszczędźcie nam wstydu wstydu i zróbcie porządek z tymi osobami nadużywającymi alkoholu na dworcu-prooooooszę!

Gość • Poniedziałek [31.12.2018, 09:22:02] • [IP: 77.253.4.**]

Gość • Niedziela [30.12.2018, 16:29:38] • [IP: 83.11.65.**] Kuryłło prowadzi starania o dworzec od 2015. Spokojnie jeszcze z 5 lat i ogarnie temat.

Gość • Poniedziałek [31.12.2018, 07:25:50] • [IP: 37.47.170.**]

Jedzie pociąg z daleka na nikogo nie czeka i o mija zadupie

Gość • Niedziela [30.12.2018, 16:29:38] • [IP: 83.11.65.**]

Ja myslę że PKP ma w d.. ten dworzec bo tu nie zajeżdżają pociągi PKP tylko PR, ot i cała tajemnica; tylko że w takiej sytuacji PKP Nieruchomości powinno ten teren z dworcem oddać miastu za symboliczną kasę a miasto powinno sie o to aktywnie starać..

Gość • Niedziela [30.12.2018, 11:01:44] • [IP: 91.200.76.***]

Nad Dworcem rządzi PKP a dokładnie blondynka zadzwonić do PKP Nieruchomości w Poznaniu i opierd... blondynkę żeby wzięła sie do roboty..

Gość • Niedziela [30.12.2018, 09:41:28] • [IP: 93.94.186.**]

Policja nie może, Burmistrz nie może, ochrona nie może, pani z okienka nie może. To kto może? Ale policja może wystawiać mandaty jak przejdzie się przez torowisko? Nie przekracza uprawnień? Jeżeli ktoś by chciał to by mógł! Wystarczy że Policja wystąpi do PKP o pozwolenie na interwencję. Proste łatwe szybki wystarczy chcieć. I tam już nie ma bezdomnych, było dwóch lub trzech nie ma już żadnego.

Bezdomny • Niedziela [30.12.2018, 09:39:34] • [IP: 188.147.34.**]

Nie mamy gdzie spać. Tu jest chociaż darmowe ogrzewanie. A do schroniska dla bezdomnych nas nie chcą bo" tam nie wolno pić".

Brat K. • Sobota [29.12.2018, 22:36:45] • [IP: 5.60.46.***]

Nie wk...ać Freda, boFred się nie da.Nie znacie jego zbójeckiego oblicza??

Gość • Sobota [29.12.2018, 22:07:37] • [IP: 5.172.234.***]

Nie można zamknąć ?

Gość • Sobota [29.12.2018, 22:05:27] • [IP: 95.48.255.***]

Wystruj też made in PRL

Gość • Sobota [29.12.2018, 21:55:00] • [IP: 188.146.106.***]

Brawo PO

Gość • Sobota [29.12.2018, 21:03:34] • [IP: 83.23.242.***]

Wiara, centralny dworzec kolejowy w Radawce lepiej się prezentuje, zapraszam i serwuję napitki.

Gość • Sobota [29.12.2018, 20:37:42] • [IP: 46.76.166.***]

Jaki menel taki syf. Menel menelowi nie równy

Ada • Sobota [29.12.2018, 19:57:10] • [IP: 5.173.160.***]

Mariusz L i karaczun posprzątalibyście hehe wstyd co tu dużo mówić :)

Gość • Sobota [29.12.2018, 19:14:45] • [IP: 213.238.91.**]

Właśnie powinni tam zrobić melinę i noclegownie dla bezdomnych i po kłopocie tylko dać im coś do roboty i by było ok. Pozdrawiam J. Kowalski

Gość • Sobota [29.12.2018, 18:48:40] • [IP: 37.47.164.***]

Nawet gdyby było schronisko czy noclegownia to akurat ten dworcowy elektorat nie skorzysta z tego a dlaczego? Ano dlatego ze wybrali życie menela i nade wszystko cenią alkohol. Nawet burmistrz nie zabroni im pic jedno pytanie mnie nurtuje skąd maja pieniądze na te swoje wieczne imprezowe życie. Kto to finansuje bo do pracy nawalony raczej nie chodzi.

Gość • Sobota [29.12.2018, 18:28:48] • [IP: 83.11.85.***]

Brawo PiS.

Gość • Sobota [29.12.2018, 18:21:54] • [IP: 5.173.136.***]

Odkąd zlikwidowali radar w Jarzysławiu Straż Miejska nie potrzebna

Oglądasz 1-25 z 34
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■