POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [17.11.2018, 16:38:10] • Świerzno

PROJEKT WSPÓŁPRACY KRAJOWY 2018 Strefy Aktywności Społecznej – SAS

PROJEKT WSPÓŁPRACY KRAJOWY 2018 Strefy Aktywności Społecznej – SAS

fot. Organizator

W dniu 15 listopada 2018r. w miejscowości Starza przekazano dla mieszkańców siłownie napowietrzne wraz narzędziami animacyjnymi w ramach Projektu Współpracy Krajowego 2018 Strefy Aktywności Społecznej – SAS.

Projekt współpracy realizowany przez partnerów LGD:
1/ Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Siła w Grupie” z siedzibą w Gościnie,
2/ Centrum Inicjatyw Wiejskich z siedzibą w Łobzie,
3/ Lokalną Grupę Działania „Powiatu Świdwińskiego” z siedzibą w Świdwinie,
4/ Lokalną Grupą Działania „Partnerstwo w Rozwoju” z siedzibą w Wolinie,
5/ Stowarzyszenie Środkowopomorską Grupę Działania z siedzibą w Koszalinie,
6/ Stowarzyszenie Lokalną Grupę działania Pojezierze Razem,
7/ Lokalną Grupą Działania „Gryflandia”.
Na obszarze woj. Zachodniopomorskiego powstało 51 stref aktywności społecznej w 51 miejscowościach/gminach.
Cel operacji: Utworzenie stref aktywności społecznej w celu stworzenia warunków do integracji i aktywizacji mieszkańców poprzez zorganizowanie imprez animacyjnych przeprowadzonych przez przeszkolonych animatorów na obszarze gmin lokalnych grup działania województwa zachodniopomorskiego.

PROJEKT WSPÓŁPRACY KRAJOWY 2018 Strefy Aktywności Społecznej – SAS

fot. Organizator

Na obszarze Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo w Rozwoju” powstały Strefy Aktywności na terenie partnerskich gmin w miejscowościach:
- Kamień Pomorski, ul. Wąska,
- Starza, gm. Świerzno,
- Wysoka Kamieńska, ul. Spółdzielcza, gm. Golczewo,
- Dziwnów ul. Kaprala Koniecznego,
- Lubin, ul. Główna, gm. Międzyzdroje,
- Wolin teren przy boisku „Orlik”.

PROJEKT WSPÓŁPRACY KRAJOWY 2018 Strefy Aktywności Społecznej – SAS

fot. Organizator

Operacja realizowana w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Kwota dofinasowania dla LGD „Partnerstwo w rozwoju” 90 000,00 złotych, kwota dofinasowania dla całego projektu 7-dmiu partnerów LGD 642 600,00 złotych. W ramach projektu przeszkolono 51 osób (partnerzy LGD), 6 osób z LGD „Partnerstwow rozwoju” w zakresie animatora czasu wolnego oraz zakupiono narzędzia animacyjne, które wkrótce przekazane zostaną każdej gminie (profesjonalna chusta animacyjna AKSO 2,5 m oraz gra integracyjna Wieża (liczba graczy 6-24) po rozliczeniu finansowym z Urzędem Marszałkowskim Woj. Zachodniopomorskiego.

PROJEKT WSPÓŁPRACY KRAJOWY 2018 Strefy Aktywności Społecznej – SAS

fot. Organizator

źródło:LGD „Partnerstwo W Rozwoju”


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

MM • Niedziela [18.11.2018, 18:44:35] • [IP: 83.23.252.***]

alez piekna elewacja

Gość • Niedziela [18.11.2018, 16:05:06] • [IP: 46.171.188.***]

Tak jak rok temu w Wapnicy, chyba w grudniu stawiali, ciekawe czy ktoś w ogóle z tego korzysta...

Gość • Niedziela [18.11.2018, 07:23:58] • [IP: 83.23.242.**]

MARZENKA JAK ZWYKLE ŚLICZNA, ,

Gość • Niedziela [18.11.2018, 05:36:32] • [IP: 188.146.162.***]

Brawo ! Jest jesień, idzie zima, a zatem śnieg i mróz, idealnie się" wstrzelili" w te napowietrzne urządzenia.

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■