POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [05.11.2018, 08:53:12] • Kamień Pomorski

Nowy radny „parkuje” na marinie?

Nowy radny  „parkuje”  na marinie?

fot. Czytelnik

Nasz Czytelnik, który zauważył tak zaparkowany samochód, zastanawia się, czy radny może więcej.

Zdjęcie zostało zrobione na terenie kamieńskiej mariny. Na samym środku chodnika mariny stanął pojazd, którego właścicielem jest zdaniem naszego Czytelnika nowo wybrany radny miejski Mateusz Stodulski.

- W załączeniu przesyłam zdjęcie ukazujące parkowanie świeżo upieczonego radnego Mateusza Stodulskiego pod mariną. Nie trzeba zgadywać jak bardzo w tym momencie utrudniało to spacer sporej ilości osób spacerujących w tym momencie po marinie - napisał Czytelnika.

- Proszę o sprostowanie lub usunięcie newsa dotyczącego parkowania mojego auta w Marinie. Jestem pracownikiem Mariny Kamień Pomorski i czasami w celach służbowych jestem zmuszony zaparkować na terenie portu. Nie ma w tym niczego niezwykłego i nie narusza to żadnych przepisów. Proszę o korektę, w przeciwnym razie uznam materiał za obraźliwy - informuje w mailu Prokurent Spółki
Mateusz Stodulski.

źródło: www.ikamien.pl


Zaktualizowano: Poniedziałek [05.11.2018, 11:17:56]

komentarzy: 44, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-44 z 44

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 15:50:37] • [IP: 62.69.251.***]

No co, miał smartfona i portfel z parkingu dźwigać?

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 15:44:40] • [IP: 83.8.114.***]

NO MOZE NIE POWINIEN ALE DAJCIE SPOKÓJ OD RAZU TAKI ATAK I PO CO TO NIE MA SENSU TAKIE COS

Marcin Pan • Poniedziałek [05.11.2018, 15:09:58] • [IP: 5.172.237.**]

Panie S.proszę nie zapominać że obecnie jest pan dla nas mieszkańców, a nie odwrotnie i prosimy o trochę pokory.

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 14:41:32] • [IP: 188.146.65.**]

To się nazywa - woda sodowa uderzyła do głowy.

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 14:17:47] • [IP: 37.248.215.***]

Skond miał pieniądze na taki auto? Sprawa dla urzędu skarbowego

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 13:18:40] • [IP: 5.173.176.***]

To jest Panie redaktorze droga wewnętrzna Mariny w specyfikacji pieszo jezdna można nią jeździć i parkować za pozwoleniem Zarządcy.

Teofil • Poniedziałek [05.11.2018, 13:14:57] • [IP: 5.172.233.*]

Widzicie kogo wybraliście na radnego, a zobaczycie jak obrośnie w piórka.Panie S.-wystarczyło delikatnie wyjaśnić zaistniałą sytuację, ladnie przeprosić i byłoby OKej, a nie zaraz się obrażać.Jeszcze nie raz będzie pan tematem, czasami będziemy wytykać błędy i nie wyobrażam sobie że będziesz pan nas straszył-BoCo?

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 12:37:19] • [IP: 95.48.97.***]

Pracuje to i zaparkował, być może na chwilę i co w tym wielkiego? Nie rozumiem jak można w tym szukać sensacji. A że jednocześnie jest radnym, to co ma piernik do wiatraka? przesadzacie z tym czepialstwem.

Janusz • Poniedziałek [05.11.2018, 11:39:39] • [IP: 5.173.48.***]

Kurllaa! Takim pięknym samochodem można parkować gdzie się chcę

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 11:25:30] • [IP: 80.55.205.***]

Dobrze, że nie jeździ do pracy TIRem

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 11:18:57] • [IP: 78.11.124.**]

W całym mieście na chodnikach jest pełno zaparkowanych samochodów, jakoś nikt z tego powodu nie robi afery, ktoś szuka taniej sensacji?

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 11:00:00] • [IP: 77.253.4.**]

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 09:25:40] • [IP: 37.248.109.**] tzn w jakich celach służbowych? ciężki segregator z dokumentami trzeba było przenieść? :)

Nikto • Poniedziałek [05.11.2018, 10:56:28] • [IP: 84.241.149.***]

trochę zazdrości i kłamstwa jest w tym donosie. Auto nie stoi na środku a szerokość chodnika pozwala na swobodne przejście. Ponadto sam swoim autem niejednokrotnie wjeżdżałem na ten chodnik dostarczając albo zabierając różne rzeczy do i z jachtu. Pozwala na to karta rezydenta mariny. Pozdrawiam donosiciela

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 10:38:35] • [IP: 37.7.141.***]

Tam się pracuje. Pracownicy Mariny muszą czasem zaparkować w porcie w celach służbowych.

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 10:25:08] • [IP: 37.248.215.***]

Niedługo na dachu będą parkować ludzie nie wiedzą co zrobili wybierając i po raz kolejny dobrze że mieszkam za granicą bo w tej kadencji ludzie będą płakać 😢 tak ich uzadzi kacxorowa ze sachem

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 09:25:40] • [IP: 37.248.109.**]

Pracownik Mariny w celach służbowych. Co w tym niezwyklego?

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 09:17:55] • [IP: 188.146.41.**]

Straszne, przecież on tam pracuje, spokojnie półtora metra dla pieszych zostało. Sensacja, na marinie dzikie tłumy :)

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 09:12:05] • [IP: 95.160.157.***]

Radny i zarazem prokurent. Wybraliście, to macie.

Gość • Poniedziałek [05.11.2018, 09:01:14] • [IP: 5.173.168.**]

Była buta i niestety dalej będzie trwać.

Oglądasz 26-44 z 44
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■