POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [14.10.2018, 21:04:33] • Kamień Pomorski

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Tenisie Stołowym

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Tenisie Stołowym

fot. Organizator

W poniedziałek 8 października br. w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Licealiady 2018/2019. Do rywalizacji przystąpiło 40 uczniów z 10 szkół.

Igrzyska Dzieci
Kategoria Dziewcząt
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – 4 pkt.
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – 2 pkt.
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Jarszewie – 0 pkt.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Tenisie Stołowym

fot. Organizator

Kategoria Chłopców
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach - 2 pkt.
II miejsce – Społeczna Szkoła Podstawowa w Ładzinie – 0 pkt.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Kategoria Dziewcząt
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – 8 pkt.
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – 6 pkt.
III miejsce – Gimnazjum Publiczne w Świerznie – 4 pkt.
IV miejsce – Społeczna Szkoła Podstawowa w Ładzinie – 2 pkt.
V miejsce - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie – 0 pkt.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Tenisie Stołowym

fot. Organizator

Kategoria Chłopców
I miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach – 6 pkt.
II miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieniu Pomorskim – 4 pkt.
III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Leonida Teligi w Kamieniu Pomorskim – 2 pkt.
IV miejsce – Społeczna Szkoła Podstawowa w Ładzinie – 0 pkt.

Licealiada
Kategoria Dziewcząt
I miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim – 4 pkt.
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie – 2 pkt.
III miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim – 0 pkt.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Tenisie Stołowym

fot. Organizator

Kategoria Chłopców
I miejsce – Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim – 4 pkt.
II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim – 2 pkt.
III miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie – 0 pkt.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Tenisie Stołowym

fot. Organizator

Na zakończenie zawodów, Pan Marek Szymański – Powiatowy Koordynator Imprez Sportowych w Kamieniu Pomorskim wręczył pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■