POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [07.10.2018, 16:38:04] • Kamień Pomorski

Zakończenie Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego. Poznaj zwycięzców!

Zakończenie Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego. Poznaj zwycięzców!

fot. Organizator

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Powiatowym Klubem Tenisa Ziemnego, zorganizował Kamieńską Amatorską Ligę Tenisa Ziemnego.

Do ligi przystąpiło szesnastu zawodników, którzy zostali podzieleni na dwie grupy i w pierwszej rundzie grał każdy z każdym. Druga runda była przeprowadzona systemem pucharowym.

Mecze odbywały się w miłej atmosferze, na zakończenie zawodnicy z rąk Pana Burmistrza Kamienia Pomorskiego otrzymali puchary, dyplomy i nagrody.

Zakończenie Kamieńskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego. Poznaj zwycięzców!

fot. Organizator

Klasyfikacja końcowa;

1. Mateusz Kubiak Kamień Pomorski

2. Dariusz Karoń Gryfice

3. Anna Majewska Troszyn

4. Grażyna Sobczyk Wapnica

5. Andrzej Pruszyński Wapnica

6. Bogusław Sobczyk Wapnica

7. Bogusław Antropik Kamień Pomorski

8. Stefan Zaniewski Międzyzdroje

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!


Janusz Regner


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Lechu • Wtorek [09.10.2018, 16:03:31] • [IP: 91.231.92.*]

Matek - gratulacje. Pozdrowienia z Białegostoku. Nawet tu śledziliśmy tę pasjonującą rywalizację :)

Gość • Poniedziałek [08.10.2018, 09:12:01] • [IP: 5.173.176.**]

Kuryllo wygląda jak doklejony do zdjęcia :)))))

Gość • Niedziela [07.10.2018, 20:48:40] • [IP: 5.173.184.***]

Kur..a, zaraz lodówkę otworze a tam Kuryłło! Wszędzie już go pełno. Teraz tenis? Co jeszcze wymyśli aby wygrać a po wyborach i tak mieć wszystkich w d... i śmiać się w oczy naiwniakom. Zaraz jeszcze w szachy zacznie grać. Albo w kościele na mszach czytania czytać. Skłonny jest jeszcze do UTW, WOPR lub innej jednostki organizacyjnej się zapisać.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■