POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [30.07.2018, 11:18:27] • Dziwnów

Kibice z Dziwnowa wspierali Stal Gorzów w walce z Unią Leszno

Kibice z Dziwnowa wspierali Stal Gorzów w walce z Unią Leszno

fot. Organizator

Na stadionie żużlowym im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim odbył się mecz w ramach rozgrywek PGE Ekstraliga pomiędzy Cash Broker Stal Gorzów a Fogo Unia Leszno. Lider rozgrywek Fogo Unia Leszno przyjechał do Gorzowa z apetytami na zwycięstwo.

Na mecz do Gorzowa, do miasta partnerskiego Dziwnowa pojechała grupa kibiców z gminy Dziwnów, zaproszona przez Prezesa Cash Broker Stal Gorzów.

Kibice z Dziwnowa wspierali Stal Gorzów w walce z Unią Leszno

fot. Organizator

W momencie dojazdu do Gorzowa, na godzinę przed rozpoczęciem meczu lunął rzęsisty deszcz, wydawało się, że podróż z Dziwnowa do Gorzowa to tylko przejażdżka. Jednak służby dbające o stan toru rozpoczęły jego osuszanie, a potem wysypywanie nowej nawierzchni. Po godzinie, i po jeździe próbnej rozpoczęły się zawody.

Kibice z Dziwnowa wspierali Stal Gorzów w walce z Unią Leszno

fot. Organizator

Przed rozpoczęciem zawodów spiker powitał kibiców Dziwnowa, którzy byli serdecznie i głośno witani. W ogóle trzeba stwierdzić, że kibice głośno dopingowali swoich zawodników, lecz mimo, że doping był głośny, to kibice piłki nożnej powinni się wiele nauczyć. A dodać należy, że zmagania żużlowców obserwowało ponad 11 tysięcy widzów.

Głośny doping kibiców, walenie w bębny, ryk motorów, zapach spalanego metanolu, to niecodzienna atmosfera panująca na stadionie, która udzieliła się także kibicom z Dziwnowa.

Kibice z Dziwnowa wspierali Stal Gorzów w walce z Unią Leszno

fot. Organizator

Składy drużyn - gospodarze Cash Broker Stal Gorzów: Krzysztof Kasprzak, Grzegorz Walasek, Martin Vaculik, Szymon Woźniak, Bartosz Zmarzlik, Rafał Karczmarz; goście -Fogo Unia Leszno: Emil Sayfundinov, Jarek Hampel, Brady Kurtz, Janusz Kołodziej, Piotr Pawlicki, Bartosz Smetkała, Dominik Kubera.

Kibice z Dziwnowa wspierali Stal Gorzów w walce z Unią Leszno

fot. Organizator

Mecz od początku był bardzo wyrównany. Obie drużyny przechylały szalę zwycięstwa to na jedną, to na drugą stronę. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem remisowym, i punkt powędrował do Leszna.

Jeden z biegów zawodnicy poświęcili pamięci uczestników Powstania Warszawskiego.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Wtorek [31.07.2018, 06:12:09] • [IP: 37.47.191.**]

Brawo Seniowski

Gość • Poniedziałek [30.07.2018, 22:47:04] • [IP: 83.8.107.***]

to tylko elity jadą??

Gość • Poniedziałek [30.07.2018, 22:16:35] • [IP: 176.221.122.**]

O i Waldemar jest to dopiero kibic no i robotny chłop

Gość • Poniedziałek [30.07.2018, 22:05:25] • [IP: 37.47.191.**]

Seniowski 👏

Szanuj Flagę • Poniedziałek [30.07.2018, 16:01:01] • [IP: 83.20.247.***]

A mnie ciekawi dlaczego flagi Polski pobazgrane, a flaga z herbem Dziwnowa czyściutka. Nauczcie się wreszcie nie bazgrać po fladze. Napis Dziwnów kibicuje bardzie by pasował na fladze Dziwnowa!!

Gość • Poniedziałek [30.07.2018, 15:20:42] • [IP: 37.47.139.*]

Super, że Dziwnów się pokazał na meczu! Jak jeszcze autor artykułu się podszkoli, to fajnie jak wiadomości o Stali zagoszczą na portalu. Powstaniu Warszawskiemu poświęcona była oprawa przygotowana przez kibiców. Do Leszna powędrowały dwa punkty, jeden za remis i drugi bonusowy. W składzie Stali brakuje Huberta Czerniawskiego. Z flagami to trochę słabo, bo malowanie na Biało Czerwonej napisów, nazw, haseł oznacza brak dla niej szacunku. Barwy Stali to żółty i niebieski, więc takie jak Dziwnowa! Flaga w takich kolorach była by super. Do zobaczenia na Jancarzu 12 sierpnia, wszyscy na żółto!

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 08:00 dnia 06.04.2026 do godz. 21:00 dnia 06.04.2026. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach od 70 km/h do około 85 km/h, z północnego zachodu. Uwagi: Z uwagi na dynamiczną sytuację stopień ostrzeżenia może zostać podniesiony ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■