W Golczewie trwa budowa parkingu obsługującego budynek Urzędu Miejskiego w Golczewie. Parking będzie zawierał 18 miejsc postojowych oraz jedno miejsce postojowe dla osób niepełnosprawnych.
fot. kam
Za Urzędem Miejskim w Golczewie powstaje 19 miejsc parkingowych, w tym jedno dla osób niepełnosprawnych. Nowy parking budowany jest w ramach budżetu obywatelskiego.
W Golczewie trwa budowa parkingu obsługującego budynek Urzędu Miejskiego w Golczewie. Parking będzie zawierał 18 miejsc postojowych oraz jedno miejsce postojowe dla osób niepełnosprawnych.
fot. kam
Zaprojektowano dostęp dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich poprzez lokalizację miejsca postojowego i budowę podnośnika dla niepełnosprawnych (II etap inwestycji) przy schodach wejściowych do budynku zamiast istniejącej rampy dla niepełnosprawnych – którą przeznacza się do rozbiórki.
fot. kam
Wartość inwestycji to 364 998.81 złotych. Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych i Instalacyjnych „EKOL” Bogdan Kokolus z Dziwnówka.
Budowa parkingu zakończy się pod koniec września bieżącego roku.
mzk
źródło: www.ikamien.pl
Dobrze że firma Pana Pawła nie robi... Wiecie, tego od przerwanej rury gazowej na Jedności.
To paranoja, by z budżetu obywatelskiego budowac parking przy UM.
i jeszcze zdjąć ogrodzenie szkoły niech ten teren będzie otwarty dla wszystkich !!
Miejsca zrobić ale z zakazem postoju pojazdów pracowników urzędu oraz ośrodka zdrowia i będzie gitara a nie robią dla siebie a petent jak nie miał tak nie będzie miał gdzie parkowac
Bardzo dobrze, że ten teren będzie wreszcie uporządkowany, zaplecze było okropne a to miejsce często odwiedzane, szkoła, gmina i ośrodek zdrowia i policja. Miejsca mało, ale ład był konieczny
18 pracowników urzędu nie ma gdzie parkować samochodów