Kandydaci na dyrektora biblioteki muszą mieć wyższe wykształcenie bibliotekarskie, być niekarani, zdrowi, posiadać umiejętność pracy na komputerze, być komunikatywni i obowiązkowi.
Od kandydatów oczekuje się przedstawienia opracowania programu działania biblioteki. Czeka ich także rozmowa kwalifikacyjna.
Kto zostanie dyrektorem dziwnowskiej biblioteki dowiemy się 11 lutego.
biedna nadal choruje to już plaga
Ta funkcja jest niebezpieczna za dużo mądrych książek Jeszcze Dyrektor je przeczyta i przestanie być dyrektorem
co tam p.WW za bardzo była pewna swojego, myślała że jak będzie wszystkich opluwać to ją nic nie spotka a tu masz babo placek i to z dużym zakalcem
Ludzie już teraz byla Pani dyrektor jak to się mówi 'trafiła kosa na kamień' niszczyła ludzi psychicznie, uważała się za nie wiadomo kogo! To co ją spotkało to za te jej wszystkie występi! A jak tu zostało napisane, że 'zrezygnowała'napewno nie sama tylko zostala usunięta ze stanowiska dyrektora za groźby itp. Bardzo dobrze, że tak się stało.I kobiety w ogóle nie jest szkoda!!
Zacznijmy od faktu, że nie Pani dyrektor ale Pani PO Dyrektora :)
a czy ktoś pytał panią Wandę czy chce startować? Oczywiście że nikt nie pytał bo po co, wy wiecie lepiej a przy okazji można na nią trochę błotka wrzucić a to dla was ulubione zajęcie. Ja zapytałam ją i wiem że nie miała nawet zamiaru startować mimo namowy paru osób.
a wiecie jak nas ona wyzywała od różnych kazała uciekać spracy bo jest zdenerwowana
A czy ktoś wie dlaczego Pani Dyrektor zrezygnowała?
Szkoda Pani Dyrektor. Uważam, że dużo więcej zrobiła niż poprzednicy. Do dzieci też miała anielską cierpliwość.
bo ten młody g... ją wykończył !! Zwolnić go !!
Mam też nadzieję, że Pani Wanda G. nie wygra tego konkursu. Ma ponoć emeryturę, niech innym pozwoli zarobić sobie na życie.
a nie mówiłem że sekretarz brał w tym udział on to tak lubi zniszczyć każdego aby mu tylko było dobrze szkoda, że nie ocenił negatywnie gdyby nie podjęła takiej decyzji.Mam tylko nadzieje, że kiedyś wypłacze wszystkie krzywdy, w myśl zasady, że kij ma dwa końce
Gościu z godziny 10.02: powiem krótko BINGO!! Tylko pamiętaj i nie lekceważ" babci". Już teraz mówi, że KTOŚ ją namawia do objęcia tego stanowiska. Czy trzeba niszczyć i tak doświadczoną przez życie kobietę by zaspokoić czyjeś przerośnięte ego!? Osobiście mam wielki żal do dobrodzieja. Kiedyś miałem nadzieję, że w tych przybytkach bożych uczy się ludzi między innymi szacunku, pokory i miłości do drugiego człowieka. Wkurza mnie arogancja, buta i spiskowanie dla swoich celów. Ale jak widać po młodym, byłym alumnie nie daleko spada jabłko od jabłoni. Młody powinien faktycznie już startować, ale do Stargardu, Szczecina, Gdańska, a może do Poznania i tam zostać. On wie doskonale co dla niego znaczą wyżej wymienione miejscowości.
Pan Maciek powinien startować do konkursu.
W sprawie rezygnacji było tak:" Nakłaniacza" pana K.L. wyznaczył szef. G.J. po konsultacjach z babcią W.G. i dobrodziejem M.B. Typowi Mobbingowcy, ot i cała Bajka. Szkoda Pani Dyrektor-człowieka-Kobiety.
Iza Dąbrowska
Każdy może startować jeśli tylko spełnia warunki zawarte w konkursie
zazdroszczę temu kto wygra konkurs, kocham ksiażki
a może pani Pietrzak tak bardzo chce
Ja zostanę dyrektorem biblioteki !!
Zawiść ludzi w Dziwnowie nie zna granic. Zajmijcie się swoim (często marnym i bezwartościowym) życiem.
Proszę nie pisać szybko została, bo nikogo nie wygryzła.
Pan Maciek nie startuje. Jestem ciekawa jacy są kandydaci
co to za Maciek
biblioteka najlepiej stała za czasów p.Elżbiety Zakrzewskiej