POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [19.04.2018, 07:19:54] • Międzyzdroje

Podsumowanie Konkursu Plastycznego w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach

Podsumowanie Konkursu Plastycznego w Międzynarodowym Domu Kultury  w Międzyzdrojach

fot. Organizator

III Powiatowy Konkurs Plastyczny „Czyste Powietrze Wokół Nas” zorganizowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kamieniu Pomorskim jako element wzmacniający przekaz Przedszkolnego Programu pod tym samym tytułem. Pogram zarządzany jest przez  Państwową Inspekcję Sanitarną w ramach koordynacji programów edukacji antytytoniowej dla przedszkoli i szkół nadzorowanych przez Ministra Zdrowia, a przyjętych w Programie Ograniczania Zdrowotnych Następstw Palenia Tytoniu w Polsce na lata 2014-2018.

Honorowy Patronat nad Konkursem objął Pan Leszek Dorosz – Burmistrz Międzyzdrojów.

Podsumowanie Konkursu Plastycznego w Międzynarodowym Domu Kultury  w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Konkurs odbył się w dwóch etapach: szkolnym i powiatowym. W Konkursie wzięło udział 13 placówek z terenu powiatu kamieńskiego: Przedszkole Miejskie z Oddziałem Żłobkowym w Wolinie, Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej, Publiczne Przedszkole "Promyk Słońca" w Dziwnowie, Przedszkole Publiczne "Źródełko", ul. Szkolna 9, 72-410 Golczewo, Publiczna Szkoła Podstawowa Wolin, ul. Spokojna 1, Publiczna Szkoła Podstawowa Koniewo, Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Stuchowie, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w Kamieniu Pomorskim, Przedszkole Miejskie "Morskie Skarby", ul. Myśliwska 13, 72-500 Międzyzdroje, Szkoła Podstawowa w Świerznie, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej we Wrzosowie, Oddział Przedszkolny przy SP w Gostyniu, Przedszkole Nr 2 w Kamieniu Pomorskim. Na Konkurs wpłynęło 40 prac plastycznych dzieci.

Podsumowanie Konkursu Plastycznego w Międzynarodowym Domu Kultury  w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Celami Konkursu było szerzenie wśród dzieci wiedzy nas temat roli środowiska dla zdrowia człowieka; kształtowanie postaw prozdrowotnych w zakresie dbania o środowisko oraz swoją strefę wolną od dymu, w tym dymu tytoniowego; promowanie zdrowego stylu życia, aktywności fizycznej oraz promowanie działań zmierzających do ochrony środowiska.

Podsumowanie Konkursu Plastycznego w Międzynarodowym Domu Kultury  w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Komisja Konkursowa w dniu 10.04.2018 roku oceniając prace wzięła pod uwagę indywidualny sposób wykonania oraz zachowanie najistotniejszych cech przekazu programowego. Ponieważ było bardzo wiele prac o podobnych walorach, postanowiono przyznać po dwa równorzędne pierwsze, drugie i trzecie miejsca oraz 6 wyróżnień:
I. miejsce – Klaudia Włodarczyk ze SP w Wysokiej Kamieńskiej i Jakub Pyzik
z Przedszkola „Morskie skarby” z Międzyzdrojów.
II. miejsce – Nadia Lanczak ze SP w Świerznie i Julia Osińska ze SP we Wrzosowie.
III. miejsce – Karolina Mieleszkiewicz z Przedszkola w Wolinie i Zuzanna Subotkiewicz z Przedszkola „Morskie Skarby” w Międzyzdrojach.
Przyznane wyróżnienia:
1. Barbara Słowińska – Szkoła Podstawa w Wysokiej Kamieńskiej
2. Amelia Solak – Przedszkole Publiczne „Źródełko” w Golczewie
3. Kornel Guster – Niepubliczne Przedszkole Integracyjne w Kamieniu Pomorskim
4. Wiktoria Szczęsna – Szkoła podstawowa w Świerznie
5. Jan Wiśniewski – Przedszkole Nr 2 w Kamieniu Pomorskim
6. Martyna Mąkowska – Oddział Przedszkolny przy SP w Stuchowie

Podsumowanie Konkursu Plastycznego w Międzynarodowym Domu Kultury  w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Uroczyste podsumowanie odbyło się w Międzynarodowym Domu Kultury w Międzyzdrojach, gdzie zorganizowano wystawę wszystkich prac, które wpłynęły na Konkurs. Gośćmi podsumowania byli uczestnicy konkursu- dzieci wraz z nauczycielami oraz współorganizatorzy imprezy.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Piątek [20.04.2018, 00:08:42] • [IP: 94.254.228.***]

Brawo Dzieciaki😊

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■