POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [28.02.2018, 22:36:52] • Gmina Golczewo

Strażackie zebranie w Kłębach

Strażackie zebranie w Kłębach

fot. Organizator

W niedzielę 25 lutego br. strażacy-ochotnicy z Kłębów spotkali się na zebraniu sprawozdawczym by podsumować ubiegłoroczną działalność jednostki.

Podsumowano pracę zarządu, zeszłoroczne wydatki oraz planowano działalność w bieżącym roku.

Na spotkaniu ze strażakami z OSP obecny był Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk. Strażacy przedstawili Burmistrzowi plan rozbudowy remizy strażackiej oraz ewentualnego przejęcia pomieszczeń po dawnym klubie. Burmistrz Danieluk wyraził poparcie dla tego pomysłu, jeżeli pozytywnie ustosunkuje się do tego Rada Sołecka Kłębów.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Gmina Międzyzdroje: Lubin świętuje 1000-lecie koronacji Bolesława Chrobrego! 17 maja w Grodzisku odbędzie się festyn historyczny z pokazami wojów, wykładem prof. Sikorskiego i atrakcjami dla całych rodzin. Start o 15:00 – nie zabraknie walk, muzyki, ognia i zabawy! ■