POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [27.02.2018, 17:53:20] • Golczewo

Vocatus Golczewo sprawcą niespodzianki

Vocatus Golczewo sprawcą niespodzianki

fot. Organizator

Uczestniczący w Kamieńskiej Amatorskiej Lidze Futsalu piłkarze Vocatusa Golczewo sprawili sporą niespodziankę. W piątkowym ćwierćfinale pokonali 3-4 najlepszą drużynę rozgrywek po fazie zasadniczej: Repro Service Pol.

Drużynie z Golczewa nie dawano większych szans z ubiegłorocznym zwycięzcą rozgrywek. Dzięki ambitnej postawie Vocatus wyeliminował Repro już w pierwszej fazie rozgrywek Play Off. Zwycięstwo dało Vocatusowi prawo gry w sobotnim półfinale. Po bardzo zaciętym, obfitującym w sytuację bramkowe spotkaniu, Vocatus uległ Bosmanowi Chomino 4-2.

Pomimo półfinałowego niepowiedzenia Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk gratuluje zawodnikom osiągniętych wyników i sportowej postawy w rozgrywkach KALF sezonu 2017/18.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [01.03.2018, 20:23:03] • [IP: 37.248.157.***]

a co to za ludzie Vocatus ?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■