ikamien.pl • Niedziela [26.11.2017, 09:12:14] • Kamień Pomorski
Ostatnie zajęcia w ZUT

fot. Organizator
To było już ostatnie uczestnictwo członków SUTW z Kamienia Pomorskiego w praktycznych zajęciach w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie. A tematami ostatnich wykładów było: "Jak chronić własne informacje " oraz "Przechowywanie żywności w lodówce - wpływ na nasze zdrowie".
Warsztaty zaś dotyczyły wpływu klimatyzacji na nasze zdrowie, szerokim zastosowaniem kamer termowizyjnych w życiu człowieka oraz pojazdów głębinowych i ich wykorzystanie. Każdy z nas miał też możliwość sterowania takim pojazdem w basenie doświadczalnym.

fot. Organizator
Trzeba przyznać, że wszystkie zajęcia wyjazdowe do Szczecina dały nam masę praktycznej wiedzy, którą możemy wykorzystać na co dzień, wiele ciekawych doznań i informacji oraz przyjemność przebywania na zajęciach w świetnych salach wykładowych oraz różnych laboratoriach.
Mamy nadzieję, że w następnym roku dostaniemy się także do kolejnego projektu UTW Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego i będziemy mogli nadal pogłębiać swoją wiedzę.
dzie sopek. nie mnie to oceniac.
Szkoda pieniędzy na ten wyjazd.