POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [02.09.2017, 10:40:33] • Wolin

Informacja dla przedsiębiorców z ul. Gryfitów w Wolinie

Uprzejmie przypominamy przedsiębiorcom z ulicy Gryfitów w Wolinie o konieczności dokonania zmian we wpisie do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej w związku ze zmianą nazwy ulicy z Generała Karola Świerczewskiego na Gryfitów.

Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą powinny dokonać zmian w CEIDG poprzez złożenie w dowolnym urzędzie gminy wniosku CEIDG - 1 o zmianę wpisu, tj. miejsca zamieszkania, zameldowania, adresu do korespondencji, miejsca wykonywania działalności oraz innych danych, które zawierają dotychczasowy adres. Wszelkie czynności dokonywane w CEIDG są bezpłatne. Powyższe dotyczy także przedsiębiorców posiadających zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych.

Rada Miejska w Wolinie na sesji w dniu 27 kwietnia 2017 r. podjęła uchwałę XXXIV/421/17 w sprawie zmiany nazwy urzędowej ulicy w miejscowości Wolin, na mocy, której zmieniono dotychczasową nazwę urzędową ulicy Generała Karola Świerczewskiego na nazwę ulica Gryfitów.

Uchwała weszła wżycie z dniem 15 czerwca 2017 i została podjęta na podstawie ustawy z dnia 1 kwietnia 2016 r. o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej (Dz. U. z 2016 r., poz.744).

źródło: www.gminawolin.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

zmartwiony • Środa [13.09.2017, 19:48:55] • [IP: 85.195.110.**]

dlaczego akurat ul, gryfitow?nie lepiej bylo nazwac te ul, najwazniejszym obywatelem wolina jakim byl...?juz za nasze podatki wylozono piekna" uliczke"to zdalo by sie tez nazwac i te glowna ulice,

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■