POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [09.07.2017, 18:34:50] • Kamień Pomorski

Wypadek na 107 dwie osoby trafiły do kamieńskiego szpitala

Wypadek na 107 dwie osoby trafiły do kamieńskiego szpitala

fot. kam

Około godziny 16.00 doszło do zdarzenia drogowego w wyniku którego dwie osoby zostały przewiezione do kamieńskiego szpitala. Jadąca od strony Kamienia Pomorskiego samochodem osobowym kobieta, po minięciu przejazdu kolejowego pod Jarzysławiem zobaczyła rowerzystkę, wówczas zaczęła hamować, taką samą czynność podjął jadący za nią motocyklista.

Skutkiem hamowania z motocykla spadła pasażerka. Po utracie równowagi motor się wywrócił przygniatając kierującego. Zarówno motocyklista jak i jego pasażerka przewiezieni zostali do kamieńskiego szpitala.

Wypadek na 107 dwie osoby trafiły do kamieńskiego szpitala

fot. kam

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 13:00:22] • [IP: 83.20.86.***]

debili którzy" siedzą na zderzaku" nie brakuje

Gość • Poniedziałek [10.07.2017, 11:40:16] • [IP: 80.245.177.***]

szybkiego powrotu do pionu jak cos bo nie wiem jakbym spal z mysla ze zrobilem cos kolezance nie mowiac o osobie najblizszej - nie wyklucza sie tez faktu bledu kierowcy z przodu bez kierunkowskazu jednak coz - bedzie dobrze. niepoczytalnosc to cos takiego jak ktos mowi zwolnij bo ma zle przeczucia a ktos daje dwa razy wiecej lub nie robi wogole chociaz na chwile bo moze ktos ma leki a wszystko jest w milion procentach okej, ale przy obecnym ruchu na starych drogach gdzie w motorach nikt nie wpadl na to by dac dodatkowe przednie swiatla po bokach, np. wlaczane na zyczenie sa slabo widoczne roznie bywa.

Gość • Niedziela [09.07.2017, 22:43:51] • [IP: 80.245.177.***]

na centymetry przy samym lusterku by wszystkim bylo tak przyjemnie w koncu tor na kazdej miejscowosci jak w uk

Gość • Niedziela [09.07.2017, 21:42:31] • [IP: 89.204.138.**]

Do 19, 58, bardzo słuszne stwierdzenie i oby tak dalej apele nic nie pomagają więc inne metody są pomocne.

Gość • Niedziela [09.07.2017, 21:15:26] • [IP: 213.163.138.**]

A znacie takie cos jak trzymanie odpowiedniej odleglosci! Cwaniaki na motorach!

Gość • Niedziela [09.07.2017, 20:53:52] • [IP: 31.0.120.***]

Pod Jarszewem zapoznać się z mapą radzę

Gość • Niedziela [09.07.2017, 19:58:50] • [IP: 80.245.177.***]

blizej zderzaka trzeba jezdzic mniej boli w razie czego

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przerwa w dostawie prądu – Świerzno. Ze względu na prace konserwacyjno-modernizacyjne w dniu 23 kwietnia 2025 r. nastąpi planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej od godziny: 09:00 do 13:00 w miejscowości Świerzno, ulice: Długa (nr 1–11) Cicha (nr 1–9) Radosna (nr 5–13) oraz Straż i Urząd Gminy. Kontakt w sprawie przerwy: 991 ■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■