POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [06.06.2017, 18:11:50] • zachodniopomorskie

Policjanci zabezpieczyli ponad 3 kilogramy marihuany

 Policjanci zabezpieczyli ponad 3 kilogramy marihuany

fot. Policja

Wspólne działania policjantów ze szczecińskiej drogówki i kryminalnych z KWP w Szczecinie doprowadziły do zatrzymania 23- latka posiadającego środki odurzające. Podczas kontroli drogowej osobowego forda, w podręcznej walizce pasażera funkcjonariusze znaleźli blisko 3 kilogramy suszu roślinnego, kolejne środki odurzające mężczyzna przechowywał w mieszkaniu. Mężczyzna usłyszał zarzut zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności a Sąd już zastosował wobec niego areszt tymczasowy.

W Szczecinie na ul. Unisławy patrol szczecińskiej drogówki zatrzymał do kontroli kierującego fordem. W pojeździe oprócz kierowcy znajdował się 23- letni pasażer. Podczas kontroli funkcjonariusze w walizce podręcznej pasażera znaleźli prawie 3 kilogramy suszu roślinnego.

Kryminalni z Sekcji d/w z przestępczością narkotykową KWP w Szczecinie po przeszukaniu pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez 23- latka znaleźli 9 worków foliowych, w których przechowywane były kolejne partie suszu. Tym razem funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 15 gramów zakazanej ustawą substancji.

 Policjanci zabezpieczyli ponad 3 kilogramy marihuany

fot. Policja

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu.
W tym czasie śledczy z Komisariatu Niebuszewo zbierali materiał dowodowy pozwalający na postawienie podejrzewanemu zarzutu za posiadanie znacznej ilości środków odurzających.

Wstępne badania laboratoryjne potwierdziły, że zabezpieczony do analizy susz roślinny to marihuana.

Prokurator postawił Szczecinianinowi zarzut zagrożony karą do 10 lat pozbawienia wolności oraz wystąpił z wnioskiem o tymczasowy areszt dla 23- latka.

Sąd przychylił się do wniosku i najbliższe dwa miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

asp. szt. Irena Kornicz


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■