ikamien.pl • Czwartek [06.04.2017, 16:35:45] • zachodniopomorskie
Minister Sprawiedliwości chce ukarania sędziego, który wypuścił porywacza 12- letniej Amelii

fot. kam
Minister Sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro chce ukarać dyscyplinarnie sędziego, który zwolnił przedterminowo z więzienia, porywacza 12- letniej Amelii z Golczewa. Krótko po opuszczeniu więzienia Ryszard D. porwał dziewczynkę. Do zdarzenia doszło w samym centrum tej niewielkiej miejscowości. Teraz wyjaśnieniem sprawy przedterminowego zwolnienia mężczyzny zajmie się sam Minister Sprawiedliwości.
Ryszard D. trafił na 9 lat do więzienia za brutalne pobicie 10- latki. Po 7 latach, mężczyzna zaczął się ubiegać o przedterminowe warunkowe zwolnienie. Sąd przychylił się do jego prośby, bo jak tłumaczył jakiś czas temu, rzecznik SA, Janusz Jaromin zarówno Sąd Okręgowy, jak i Sąd Apelacyjny w toku rozpoznawania wniosku skazanego o warunkowe przedterminowe zwolnienie postępował zgodnie z obowiązującymi przepisami.
ten poseł, co chciał przywrócenia praworządności w tym województwie to miał rację...
a co ty wiesz o konstytucji jestes z konstantynopola czy ksiegowym kijowskiego!! to konstytucja kwasniewskiego a nie narodu polskiego!!
Mów za siebie zaden nasz tymbardziej kochany niech się wezmie za tych co łamią konstytucje
sluszna linie obral nasz kochany minister moze wtedy sie zastanowia za nim cos przeskrobia!!