POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [05.04.2017, 17:55:40] • Międzyzdroje

W Międzyzdrojach rowerzystka zignorowała znak STOP i wpadła pod koła forda!

W Międzyzdrojach rowerzystka zignorowała znak STOP i wpadła pod koła forda!

fot. Sławomir Ryfczyński

Do tego zdarzenia drogowego doszło na ulicy Kolejowej w Międzyzdrojach. Rowerzystka zignorowała znak STOP i wpadła pod koła nadjeżdżającego samochodu osobowego. Na skutek uderzenia kobieta doznała obrażeń. Mieszkanka gminy Międzyzdroje została przewieziona do świnoujskiego szpitala.

Informacje na temat zdarzenia potwierdza kamieńska policja.

- Na ulicy Kolejowej w Międzyzdrojach doszło do kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego oraz rowerzystki. Kobieta kierująca jednośladem nie zatrzymała się na znaku STOP- mówi Rafał Bardyn z kamieńskiej policji.

Wszystko wydarzyło się w środę, tuż przed godziną 12.00.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 14, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-14 z 14

HagRid • Sobota [08.04.2017, 20:57:46] • [IP: 80.245.177.***]

dlatego w terenie zabudowanym dopuszczalna prędkość to 50km/h. a wymówka nie wymówka w pobliżu jest szkoła itd.. gościu przejeżdżał przez pasy po drodze nawet nie zwolnił czy obiekt" wymówka" chciał by być wtedy na tych pasach? pajac zapier...ł grubo ponad 50km/h. eh he i widać tu ewidentnie że kolesiostwo mocno broni pajaca / tylko ktoś lekko odbije piłeczkę na stronę pokrzywdzonej to już pojawiają się wypowiedzi samych specjalistów od wypadków drogowych szczególnie obiekt" wymówka" / bo w samochodach niema hamulców i trzeba zapier...ć ile fabryka dała szczególnie po przejściach dla pieszych i w pobliżu szkół, przedszkoli itd..

Gość • Czwartek [06.04.2017, 20:56:05] • [IP: 91.223.82.***]

Co to za wymowka ustapienie pierwszenstwa to ustapienie pierwszensta i tyle a nie szukanie dziury w calym a stop to stop

Gość • Czwartek [06.04.2017, 16:48:33] • [IP: 85.219.172.***]

A Ty Marian stałeś tam z radarem skoro prędkość podajesz ? Mi sie wydaje ze jechał w miarę normalnie Widziałem ze samochód chyba nie miał żadnych wiekszych uszkodzeń a rowerzystka zaraz po wypadku wstała i chciała dalej iść do pracy, i jej koleżanki nalegały aby wzewac pogotowie i profilaktycznie pojechac na badania bo podczas upadku uderzyła sie w głowę Gdyby samochód jechał tyle ile piszesz to byłby rozbity a rowerzystka na pewno by była bardziej poszkodowana niz parę otarć i siniaków Na szczęście nic poważnego sie nie stało a oboje kierujących może sie z tego cos nauczą

marian • Czwartek [06.04.2017, 15:35:13] • [IP: 80.245.177.***]

i miała kamizelkę, kask, jest pracownikiem OPS a pajac z niby forda miał więcej niż 85 km/h na liczniku

czesiu • Czwartek [06.04.2017, 15:14:23] • [IP: 80.245.177.***]

a to nie był ten pajac za kółkiem co po Myśliwskiej i Nowo Myśliwskiej szalał ?

Gość • Czwartek [06.04.2017, 15:10:53] • [IP: 37.47.159.**]

Widziałem jak kierowca samochodu szaleje z niezwykłą prędkością a wszyscy są przeciwko rowerzystki. Nie widzieliście nie komentujcie skoro zdarzenia nie widzieliście.

Gość • Czwartek [06.04.2017, 12:05:25] • [IP: 83.11.72.***]

Rowerzyści maja takie same prawo korzystania z jezdni jak i kierowcy więc powinni znać przepisy i mieć przy sobie karty rowerowe. Kask i kamizelka obowiązkowo. Bez tych rzeczy powinni być ukarani mandatem.

Gość • Czwartek [06.04.2017, 10:43:19] • [IP: 188.146.78.**]

były fotki i ktoś nie dał...

Gość • Czwartek [06.04.2017, 09:56:39] • [IP: 46.170.38.***]

A ilu rowerzystów przejeżdża przez przejścia dla pieszych, zamiast przechodzić??

Gość • Czwartek [06.04.2017, 09:33:08] • [IP: 37.7.140.**]

Fakt jest faktem. Ale zagroziła poważnie tylko sobie. Natomiast błąd kierowcy często skutkuje rozwiązaniem ostatecznym. Rowerzysta jako słabszy przy kolizji powinien na co dzień mieć specjalne względy u tych chronionych przez metalowe puszki.

Gość • Środa [05.04.2017, 21:39:13] • [IP: 83.11.188.***]

Uważam, że każdy rowerzysta powinien mieć jakiś dokument na to, że zna przepisy ruchu drogowego, bo gdy widzę jak niektórzy jeżdżą to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Gość • Środa [05.04.2017, 21:22:01] • [IP: 94.254.226.**]

kto to

Gość • Środa [05.04.2017, 20:43:53] • [IP: 31.0.45.**]

Mimo to sprawdziła bym z jaką prędkością jeździ ten pan bo napewno nie przepisowo wielokrotnie naduzywa prędkości

Gość • Środa [05.04.2017, 20:41:42] • [IP: 83.8.22.***]

koleżanka szaleje, jak nie robi dymu na baletach i nie łazi z podbitym okiem to rowerem auta kasuje hahahahahah zdrowia życzę !!

Oglądasz 1-14 z 14
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■